Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 140173 kartus)

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #950: 2018 Gegužės 06, 18:02:21 »
Ir kur ten matai guoli???
ka as zinau, paprasciausiai vercia, kad cia guolis. Tai tada kas cia yra? jis tvirtinasi prie amortiko ir tada prie remo.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #951: 2018 Gegužės 06, 18:46:01 »
ka as zinau, paprasciausiai vercia, kad cia guolis. Tai tada kas cia yra? jis tvirtinasi prie amortiko ir tada prie remo.

Ta detalė sukasi prie kėbulo, o viduje skylė amortiko štokui prisukti ir nieko daugiau

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #952: 2018 Gegužės 06, 19:03:09 »
Ta detalė sukasi prie kėbulo, o viduje skylė amortiko štokui prisukti ir nieko daugiau
aisku. Tada neverta keisti net :)

Dar tada klausimas. Buna vaziuojant purto masina ant koki 60-70 greiciu, buna kartais isvis tiesiog masina dreba, o kartais nieko. Ratai nauji, balansuoti, suvedimas padarytas, viskas ok. Kai uzsidejau ratus lyg ir to nebuvo, atsirado tik po laiko. Kas cia gali but?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #953: 2018 Gegužės 07, 08:51:31 »
Kokius tepalus pilti?

Kokie dabar supilti buvo? Aš bandyčiau nuleisti tepalą visą ir pažiūrėti, kiek tiksliai jo dabar yra, po to pripilčiau naujo tepalo su tinkama specifikacija ir toliau stebėčiau, kas vyksta.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #954: 2018 Gegužės 07, 11:26:15 »
aisku. Tada neverta keisti net :)

Dar tada klausimas. Buna vaziuojant purto masina ant koki 60-70 greiciu, buna kartais isvis tiesiog masina dreba, o kartais nieko. Ratai nauji, balansuoti, suvedimas padarytas, viskas ok. Kai uzsidejau ratus lyg ir to nebuvo, atsirado tik po laiko. Kas cia gali but?

Jeigu dreba tik važiuojant, pradėčiau nuo vidinių granatų ir dešinės pusės kur pusašis į dėžę kišasi

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #955: 2018 Gegužės 07, 11:44:12 »
Kokie dabar supilti buvo? Aš bandyčiau nuleisti tepalą visą ir pažiūrėti, kiek tiksliai jo dabar yra, po to pripilčiau naujo tepalo su tinkama specifikacija ir toliau stebėčiau, kas vyksta.

Castrol buvo..
Taip ir darysiu....išleisiu visus tepalus,pakeisim visus filtrus ir pilsim naujus tepalus. O specifilikacija kokia turi būti?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #956: 2018 Gegužės 07, 14:08:55 »

Castrol buvo..
Taip ir darysiu....išleisiu visus tepalus,pakeisim visus filtrus ir pilsim naujus tepalus. O specifilikacija kokia turi būti?

507.00
Praktiškai visada tokius pilu savo auto, su kai kuriomis išimtimis, niekad nebuvo edge pavedęs.

Neprisijungęs efkaefka

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #957: 2018 Gegužės 09, 15:09:06 »
Skylė 66,5 , pas mane tokie ratai , tokios padangos, ET 29 , niekas neliečia, tik ar 9,5 nežinau.

o kaip su 66,6 centrine? būtinai 66,5 ar ir 66,6 tinka? ten tas 0,1 nieko nesudaro?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #958: 2018 Gegužės 09, 15:19:45 »
o kaip su 66,6 centrine? būtinai 66,5 ar ir 66,6 tinka? ten tas 0,1 nieko nesudaro?

Nesudaro nieko

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #959: 2018 Gegužės 10, 12:53:07 »
Jeigu dreba tik važiuojant, pradėčiau nuo vidinių granatų ir dešinės pusės kur pusašis į dėžę kišasi
Pazejau, net nepakelus ant domkrato buvo laisvumas desines puses vidines granatos, tai turbut ji ir bus. Kadangi gyvenu NO tai dalis ziuriu cia ir randu tik vienintele vidine granata firmos pascal, gal zinot ar apsimoka? Ir plius raso, kad tipo be abs, nelabai suprantu prie ko cia tas abs

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #960: 2018 Gegužės 10, 22:29:19 »
Pazejau, net nepakelus ant domkrato buvo laisvumas desines puses vidines granatos, tai turbut ji ir bus. Kadangi gyvenu NO tai dalis ziuriu cia ir randu tik vienintele vidine granata firmos pascal, gal zinot ar apsimoka? Ir plius raso, kad tipo be abs, nelabai suprantu prie ko cia tas abs

Jeigu laisvumas išilginis, tai viskas gerai, aukštyn -žemyn visiškai negalimas.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #961: 2018 Gegužės 10, 22:31:46 »
aisku. O ka apie Pascal firmos granatas? gal kazkas dejotes?

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #962: 2018 Gegužės 12, 17:20:55 »
dar chebra, kuo skiriasi amortizatoriai, kurie tipo skirti sportinei pakabai? ar jie trumpesni? ar kame cia reikalas?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #963: 2018 Gegužės 14, 08:31:56 »
dar chebra, kuo skiriasi amortizatoriai, kurie tipo skirti sportinei pakabai? ar jie trumpesni? ar kame cia reikalas?

Stoko ilgis biški skiriasi

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #964: 2018 Gegužės 16, 23:02:45 »
Sveiki. Atsitiko beda, vaziuojant uzgeso. Kompas klaidu nerodo, patestinus per kompa kuro siurblius is garso veikia. Kuro yra. Prasukus forsunke ir kuriant masina po kokios sekundes pradeda begt kuras, bet po truputi. Ar taip turi but ar turetu kura purkst? Kokie dar variantai? Dirzai vietose, pagrindinis keistas maziau nei pries metus.
Lemputes taip pat jokios nereikalingos nedega

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #965: 2018 Gegužės 17, 01:06:38 »
Sveiki. Atsitiko beda, vaziuojant uzgeso. Kompas klaidu nerodo, patestinus per kompa kuro siurblius is garso veikia. Kuro yra. Prasukus forsunke ir kuriant masina po kokios sekundes pradeda begt kuras, bet po truputi. Ar taip turi but ar turetu kura purkst? Kokie dar variantai? Dirzai vietose, pagrindinis keistas maziau nei pries metus.
Lemputes taip pat jokios nereikalingos nedega

Nesuprantu kam tokie 80 metų tikrinimo metodai, kai per tą patį kompą puikiai matot slėgį reikoje ir aišku ar siurblys jį sukelia. Ir kaip visada paspėliokim koks kuras, kelinti metai , koks variklis ff

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #966: 2018 Gegužės 17, 09:59:45 »
Nelabai moku tikrint slegi. 2.0tdi 2009m CAGA 105kw

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #967: 2018 Gegužės 17, 15:01:00 »
jau vaziuoja. EGR buvo uzsineses. Speju uzsidare ir nebevaiksciojo, todel ir nemete klaidos.
Kitas klausimas.. Kaip stipriai turetu purksti kura prasukus padavima i purkstuka? pas mane prasukus ir kuriant masina po kokios 1sec tik pradeda begt, bet ir tai letai

Neprisijungęs BenJ

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #968: 2018 Gegužės 27, 00:06:48 »
Sveiki.

Ar šių dienų kainom A4 B8 mechanine, universalas 2008-2009 metų varjantai už 5500-6000e turėtų būti 'gyvi'? Ar 6000e (+700e pirmiem aptarnavimam, pasitvarkymam) manot užtektini pinigai nupirkti salyginai tvarkingą tokį auto?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #969: 2018 Gegužės 27, 00:57:41 »
Sveiki.

Ar šių dienų kainom A4 B8 mechanine, universalas 2008-2009 metų varjantai už 5500-6000e turėtų būti 'gyvi'? Ar 6000e (+700e pirmiem aptarnavimam, pasitvarkymam) manot užtektini pinigai nupirkti salyginai tvarkingą tokį auto?

Tik pasvajoti ;)

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #970: 2018 Birželio 01, 22:12:58 »
Jeigu dreba tik važiuojant, pradėčiau nuo vidinių granatų ir dešinės pusės kur pusašis į dėžę kišasi

pakeiciau granatas visas, amortikus , spyruokles. Dreba vistiek. Siaip turiu itarimu, kad viena variklio pagalve plysus, nera taip baisiai, bet kuriant ir gesinant masina visada susipurto ir plius dabar jau atsirado susipurtimas vaziuojant greiciau ir per staigius nelygumus.. o masina pradeda drebet prie 60-80 greicio kazkur. Per vairo jokios vibracijos nesijaucia, tik per visa masina.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #971: 2018 Birželio 04, 11:52:53 »
pakeiciau granatas visas, amortikus , spyruokles. Dreba vistiek. Siaip turiu itarimu, kad viena variklio pagalve plysus, nera taip baisiai, bet kuriant ir gesinant masina visada susipurto ir plius dabar jau atsirado susipurtimas vaziuojant greiciau ir per staigius nelygumus.. o masina pradeda drebet prie 60-80 greicio kazkur. Per vairo jokios vibracijos nesijaucia, tik per visa masina.

PASTEBEJAU, KAD RYTE KAI VARIKLIS IR PAKABA ATSALUSI TADA VISAS DREBEJIMAS IR VYKSTA, O KAI PRAVAZINEJU KURI LAIKA DINGSTA.

Neprisijungęs Cut

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #972: 2018 Birželio 09, 14:04:53 »
A4 B8 2,7 TDI 140 KW, 2010 m. Kur pas šitą velnio mašiną yra tepalo alsuoklis? Atsukus tepalo kamštį muša garą. Pasak gudrių galvų, taip būti neturėtų. Ar keičiasi kažkokia jo detalė, ar plaunasi, ar keičiasi visas, ar nekreipiamas dėmesys? :think:
Kitas klausimas: Žibintų aukščio reguliavimo jutiklis. Taip nutiko, kad vienas sulūžo, ieškau pirkti kitą. Kodai lyg ir vienodi visų, bet skiriasi kojelės spalva. Vienas elektrikas man sakė, kad būtinai reikia su žalia koja. Ok - patikėjau. Dabar žiūriu, kad vieni jutikliai turi tiesią metalinę kojelę, kiti kreivą. Ar jos nuo eksploatavimo sulenktos ir turi būti tiesios, ar taipogi buvę ir lenktų? Pas mane kitos pusės kojelė ir kreiva. Taigi: pirkt abi tiesias, ar vieną kreivą, susitverti ir važiuoti šviesas reguliuotis?Kur Kauno mieste reguliuojatės šviesas? Pas mane Led+Xenon+Dynamic. Skaitinėjau, kad reguliuojasi su VAG ir šviesų reguliavimo stendu, bet dažniausiai mAKanikai turi arba tą, arba aną. Jutą žinau :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Birželio 09, 14:40:04 sukūrė Cut »

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #973: 2018 Birželio 09, 18:36:10 »
kojele lenkta turbut nuo vaziuokles tipo, nes jei smarkiai zeimina hebra masina, ja dar labiau patys perlenkia. deciau, kokia kita yra. sviesas sukalibruoti reikiasu vcds , o tada su atsuktuvu pasireguliuoti auksti.

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #974: 2018 Birželio 26, 16:23:54 »
Ar galima pasidaryti kad prikurkes veiktu visada,dabar veikia kai tik variklis užvestas.... reik tel krauti,o negali nes mašiną neuzvesta.... biski nesamone....

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1060544 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18039 Atsakymai
1382123 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 28, 14:56:07
sukūrė DNGX
13663 Atsakymai
1234824 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330