Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 140162 kartus)

Neprisijungęs Allrad

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #775: 2017 Rugsėjo 21, 22:36:11 »
Galbūt, bet sukosi ta mintis, kad pats kažkada apie tai buvai plačiau pasisakęs, tai belieka tik surasti tą info ir nuraminti galvos skausmą kolegai :)

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #776: 2017 Rugsėjo 23, 18:07:28 »
Na kolkas patinka kaip deze veikia, nevelka begiu. Neturejes daug automatu.. tepala idomu joje siauliuose kas pakeistu.. yra and veidrodziu lane asistas, yra knopke, bet kiek maigau, nereguoja. Dar po galinio vaizdo veidrodziu yra tokia kaip kamera, cia su xenonais speju susije? Klaidu nespejau nuskaityt.. navi 2g, sudeges bang stiprekas, yra sansu elektrikui prikelti ji? O ieskoti jei ka tik pagal koda?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #777: 2017 Rugsėjo 23, 18:45:35 »
kamera po veidrodžiu susijusi , kad kelio juostas sektų, tepalus priklauso kokia dėžė, aš pats pasikeičiau su filtru, vieni juokai ir kainuoja apie ą00eur tepalai su filtru.

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #778: 2017 Rugsėjo 23, 18:56:49 »
kamera po veidrodžiu susijusi , kad kelio juostas sektų, tepalus priklauso kokia dėžė, aš pats pasikeičiau su filtru, vieni juokai ir kainuoja apie ą00eur tepalai su filtru.
Kaip keluo juostas sektu?? Pas mane kamera taip pat yra... bet kiek as xinau ji tam kad ilgas sviesas isjunginetu kai is priekio auto atvaziuoja... ar as dar ko nezinau?:think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #779: 2017 Rugsėjo 23, 19:00:44 »
Kaip keluo juostas sektu?? Pas mane kamera taip pat yra... bet kiek as xinau ji tam kad ilgas sviesas isjunginetu kai is priekio auto atvaziuoja... ar as dar ko nezinau? :think:

nekreipk demesio, ne apie ta kamera pagalvojau :D  truputi perkaitau :-)

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #780: 2017 Spalio 02, 16:49:51 »
Kaip manot ar lengviau susidėti mmi jei pas mane skydelis ir ekranas yra spalvoti, bet navi nėra? Kiek suprantu skydelio ir ekrano gal tada nebereikia?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #781: 2017 Spalio 02, 18:01:02 »
Kaip manot ar lengviau susidėti mmi jei pas mane skydelis ir ekranas yra spalvoti, bet navi nėra? Kiek suprantu skydelio ir ekrano gal tada nebereikia?

Skydelis tai nesvarbu, bet navi ekranas skiriasi

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #782: 2017 Spalio 03, 09:26:42 »
Kaip del audi a4 b8 avant kablio? Radau kabli sako kad isimtas is a4 b8 avanto,bet kodas a5.ar tinka a5 kablys ant a4 b8? Kaip ten su pajungimu yra....sake 3 fiakes y moduli eina o dar 1 nukirpta...isviso eina 4 fiskes?

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #783: 2017 Spalio 07, 11:47:31 »
Imetu foto su ratu suvedimu parametrais... nwlabai nusimansu ar gerai cia... man sake kad suvedimas geras.bet man kai travesa buvo atleide, masina lyg po kelia plaukioja....

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #784: 2017 Spalio 07, 18:21:54 »
Siandien norejau paziureti kaip dirba purktukai ,BET... ENGINE,MEAS.BLOCKS-08 pas mane yra pilkas...negaliu nk paziureti,kodel negaliu? mano kabelis blogas? :think:



Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #785: 2017 Spalio 07, 20:10:59 »
Kabelis geras, diagnostikas nepatyręs  :D , nebūna pas naujas jau šito langelio, dešiniau Adv. values spausk, pažymėsi varnelę ką nori matyti.

Neprisijungęs Kardani

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #786: 2017 Spalio 09, 22:57:09 »
Sveiki, galbūt jau bus aptartas klausimas,  tačiau pasikartosiu pas mane buvo paprastas 4 stipinų vairas, kadangi buvo šovęs airbag radau tokį patį 4 stipinų vairą tik su 4 mygtukais, norėjau paklausti ar pakeitus paprasta vairą į multi užtenka tik su vcds sukoduoti ir privesti tuos mygtukus kad veiktų ar reikia kažko daugiau?  Jei užtenka sukoduoti gal galėtumėte pasidalinti žiniomis kaip?  Šiandien tik gavau savo vcds laida dar nelabai nusimanau o konkrečios info ar video kaip tai padaryti trumpai žvilgtelėjęs nedarau,  ačiū iš anksto

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #787: 2017 Spalio 10, 00:47:42 »
Sveiki, galbūt jau bus aptartas klausimas,  tačiau pasikartosiu pas mane buvo paprastas 4 stipinų vairas, kadangi buvo šovęs airbag radau tokį patį 4 stipinų vairą tik su 4 mygtukais, norėjau paklausti ar pakeitus paprasta vairą į multi užtenka tik su vcds sukoduoti ir privesti tuos mygtukus kad veiktų ar reikia kažko daugiau?  Jei užtenka sukoduoti gal galėtumėte pasidalinti žiniomis kaip?  Šiandien tik gavau savo vcds laida dar nelabai nusimanau o konkrečios info ar video kaip tai padaryti trumpai žvilgtelėjęs nedarau,  ačiū iš anksto

Uždedi vairą, pajungi, tada prisijungi prie 16 bloko ir kodinge pažymi, kad multifunkcinis vairas.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #788: 2017 Spalio 10, 08:23:44 »
Uždedi vairą, pajungi, tada prisijungi prie 16 bloko ir kodinge pažymi, kad multifunkcinis vairas.

Šitiems jau nebebūna variantų, kai modulis nepalaiko multi?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #789: 2017 Spalio 10, 18:27:39 »
Šitiems jau nebebūna variantų, kai modulis nepalaiko multi?

Man nepapuolė.

Neprisijungęs Kardani

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #790: 2017 Spalio 11, 01:28:44 »
Nelabai man gaunasi,  iš tikrųjų net nematau codinge kur ten pažymėti ta multi vairą,  yra iš drop down menu pasirinkti multi vairas ir multi trip tronic kažkas panašaus,  bet kad ir kiek googlinau niekas man nesigavo,  man vis tiek keista nejaugi tiesiog vietoj paprasto vairą dedi ta su mygtukais ir nieko papildomai nereikia?

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #791: 2017 Spalio 11, 16:09:45 »
kas cia keisto. jei senosiuose 2001 metu masinose dedi vaira ir tik kai kuriais atvejais viena blokeli pakeisti reikia, o cia jei vieno tipo blokai, palaikantys aina, nieko keisti ir nereikia.. ps. as nezinau del b8, nesusidures, bet jei zmones sako, tai realu, lyginant kas su b6 b7 yra. retais atvejais dar ziedas keisdavosi rodos..

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #792: 2017 Spalio 18, 16:05:56 »
Kaip del audi a4 b8 avant kablio? Radau kabli sako kad isimtas is a4 b8 avanto,bet kodas a5.ar tinka a5 kablys ant a4 b8? Kaip ten su pajungimu yra....sake 3 fiakes y moduli eina o dar 1 nukirpta...isviso eina 4 fiskes?
Dedant kabli i bagazines moduli jungiasi fiskem ar reikia laidus skusti ir jungti kablio laidus ar eina y fiskes tuscius pinus?

Neprisijungęs Andrius19

  • Įrašai: 740
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #793: 2017 Spalio 20, 19:43:56 »
Sveiki radau viena b8 2010 metu su navigacija , o mano yra b8 2013 FACE LIFTAS  paprastas ekranas be navigacijos , as imanoma ideti visa  navigacijos paketa pas mane is senesnes audi?

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #794: 2017 Spalio 20, 20:33:58 »
Sveiki radau viena b8 2010 metu su navigacija , o mano yra b8 2013 FACE LIFTAS  paprastas ekranas be navigacijos , as imanoma ideti visa  navigacijos paketa pas mane is senesnes audi?


Kokia kaina dabar navi komplektu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Andrius19

  • Įrašai: 740
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #795: 2017 Spalio 20, 20:50:50 »

Kokia kaina dabar navi komplektu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
kazkas forume  sake apie 700 euru,  as imciau  su odiniu salonu , navigacija , juodomis lubomis  , 1.500 euru , nezinau ar cia daug ar mazai tik vat ar tinka is b8 2010 i b8 facelifta navigacija 

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #796: 2017 Spalio 21, 14:38:46 »
Ziurint kas per salonas, bet nepigu. Rinkos kaina. Kiek skaites ideti navi daug reikalu.. pirma pasidomek ar nereiks puse masinos isardyti ir pravodke keisti, nes siaip ir bagazineje blokas stovi. Nebent navigacijos nenaudoti ir jo nejungti, gal veiktu..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #797: 2017 Spalio 21, 16:18:47 »
kazkas forume  sake apie 700 euru,  as imciau  su odiniu salonu , navigacija , juodomis lubomis  , 1.500 euru , nezinau ar cia daug ar mazai tik vat ar tinka is b8 2010 i b8 facelifta navigacija 

Sakyčiau daugoka, neaišku kokia to salono komplektacija, kokius navarotus turi, o navi komplektas tau tiks, tik labai negražiai atrodys, pas FL jau naujesnis valdymas, reikia žiūrėti kokio dydžio ekranas pas tave ir kos donoro, jeigu skirsis reikės naujesnio kito, nes skydeliai skiriasi, laidus vedžioti bet kuriuo atveju.

Neprisijungęs Andrius19

  • Įrašai: 740
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #798: 2017 Spalio 21, 19:02:50 »
Sakyčiau daugoka, neaišku kokia to salono komplektacija, kokius navarotus turi, o navi komplektas tau tiks, tik labai negražiai atrodys, pas FL jau naujesnis valdymas, reikia žiūrėti kokio dydžio ekranas pas tave ir kos donoro, jeigu skirsis reikės naujesnio kito, nes skydeliai skiriasi, laidus vedžioti bet kuriuo atveju.
o laidus vedziotis tiesiog jami ir perkeli viska? nereikes karpyti nieko?    sian paziurejau pagal win tos masinos , tai ten yra MMI 3g low, gal neapsimoka net tokio detis?   o del tu mygtuku turi omeni prie pavaru svirties?




O kuo skiriasi fl ir pre fl tie mygtukai?

« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 21, 19:42:39 sukūrė Andrius19 »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #799: 2017 Spalio 21, 21:02:29 »
o laidus vedziotis tiesiog jami ir perkeli viska? nereikes karpyti nieko?    sian paziurejau pagal win tos masinos , tai ten yra MMI 3g low, gal neapsimoka net tokio detis?   o del tu mygtuku turi omeni prie pavaru svirties?
O kuo skiriasi fl ir pre fl tie mygtukai?


Dedi 3G+ , komplektas kainuoja apie 700, mygtukai šonuose tik po 2 knopkes, džoistikas. Už seną tiek mokėti tikrai neapsimoka.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1059946 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18039 Atsakymai
1382094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 28, 14:56:07
sukūrė DNGX
13663 Atsakymai
1234737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330