Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 140331 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #25: 2014 Gegužės 27, 22:33:14 »
Kame reikalas? Vaziuojant uzsidege ispejimas, kad galinej desines puses padangoj truksta slegio, po daputimo neuzgeso. Is po nakties pastebejau, kad kazkiek pakrito slegis, sndn atradau ilindusi vinies gabaliuka, padanga sutvarkyta, pripusta, pranesimas del slegio visvien dega.

Pažiūrėk per kompą koks slėgis įrašytas, gal per mažai iputi ir šiaip kokią klaidą išmes. Klausimas kas tai kontroliuoja ,ar davikliai ratuose ar jau per ABS.

Neprisijungęs knerka

  • Įrašai: 585
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #26: 2014 Gegužės 28, 10:02:52 »

Pažiūrėk per kompą koks slėgis įrašytas, gal per mažai iputi ir šiaip kokią klaidą išmes. Klausimas kas tai kontroliuoja ,ar davikliai ratuose ar jau per ABS.
 
uzteko nueit per - mmi/car/tyre presure monitoring/store tyre pressures, viskas susitvarke
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gegužės 28, 10:07:37 sukūrė knerka »

Neprisijungęs Donato

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #27: 2014 Rugpjūčio 18, 16:04:21 »
Sveiki, paieška pasinaudojus nepavyko rasti kaip galima sužinoti variklio raides. Kur jų ieškoti? Variklis 2.0tdi

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #28: 2014 Rugpjūčio 18, 17:31:50 »
Bagažinėje ant lipduko prie atsarginio rato rašo.

Neprisijungęs Donato

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #29: 2014 Rugpjūčio 19, 10:27:27 »
Bagažinėje ant lipduko prie atsarginio rato rašo.

Ačiū, matomai yra po tomis "abšyfkėmis" ar kaip teisingai pavadinti tą medžiagą, nes prie pačio atsarginio rato ir prie akumuliatoriaus nesimato (bent jau pagal google rastus pavyzdžius. Dar variantas po akumuliatoriumi.

Regitros darbuotojas pamenu taip pat nerado šio lipduko.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #30: 2014 Rugpjūčio 19, 10:37:25 »
Ačiū, matomai yra po tomis "abšyfkėmis" ar kaip teisingai pavadinti tą medžiagą, nes prie pačio atsarginio rato ir prie akumuliatoriaus nesimato (bent jau pagal google rastus pavyzdžius. Dar variantas po akumuliatoriumi.

Regitros darbuotojas pamenu taip pat nerado šio lipduko.

Kur zapaskės tas lovys, jo kairėje puseje, priklausomai nuo kmplektacijos, gali reikti iškelti tuos uždengimus, nes užstoja, kartais po galinę sėdyne. Jeigu turi serviso knygutę ten taip pat bus parašytas kodas.

Neprisijungęs Hafkis

  • Įrašai: 95
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #31: 2014 Rugpjūčio 22, 22:40:57 »
Sveiki, vis dar ieskau pamainos is savo b6 i b8, yra neblogas variantas 2.0tdi tik, kad 88kw. Kaip manot daug skiriasi nuo 105kw ar tik programa?
Beje, dar klausimas, ar verta ziuret i a4's su 250k+ kilometrazu, ale su visom full servisais ir pan?

Neprisijungęs Donato

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #32: 2014 Rugpjūčio 23, 09:41:28 »
Sveiki, vis dar ieskau pamainos is savo b6 i b8, yra neblogas variantas 2.0tdi tik, kad 88kw. Kaip manot daug skiriasi nuo 105kw ar tik programa?
Beje, dar klausimas, ar verta ziuret i a4's su 250k+ kilometrazu, ale su visom full servisais ir pan?
Ir man buvo ši situacija. Išsiaiškinau kad situ su 88kw yra mažesnė turbina. Visgi nusipirkau, traukos asmeniškai užtenka, deja negaliu palyginti su 105kw. Jei rida tikra 250+ dar tikrai normali rida šitoms mašinoms. Siūlyčiau patikrint moller auto dar jos bent garantinio laikotarpio istorija

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #33: 2014 Spalio 17, 23:09:48 »
atsirado garaže nemažai aksesuarų B8-tai, pradedant bryzgavykais, baigiant visu apdailos komplektu: pr.spoileris, slenksčiai, gal.spoileris, difuzorius, skersiniai, visos dalys oem, supakuotos ir naujos, su dėžėm ir audi kodais, kainos juokingos, jei ką, PM :smoke:

Neprisijungęs Litraz666

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #34: 2014 Spalio 29, 21:26:36 »
Sveiki pas mane B8 universalas, ir yra gale parktronikai. Bet kadangi visa masina labai jau zema, o ir zmonai tenka kartais ja pavairuoti, tai noretusi ir i prieki susidet. Kiek visas sis malonumas atsieitu. reiktu skyles padaryt laidus iki kompo pravest ir t.t kiek Audi servise uz tai paimtu?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #35: 2014 Spalio 29, 22:53:29 »
Sveiki pas mane B8 universalas, ir yra gale parktronikai. Bet kadangi visa masina labai jau zema, o ir zmonai tenka kartais ja pavairuoti, tai noretusi ir i prieki susidet. Kiek visas sis malonumas atsieitu. reiktu skyles padaryt laidus iki kompo pravest ir t.t kiek Audi servise uz tai paimtu?

Tai audi servise ir reiktų kainų klausti. Tik nemanau, kad jie grežios buferį, klijuos daviklių laikiklius ( neprisimenu ar gamykliškai jau yra), užsakys naują, susimokėsi vien už jį porą štukų, paskui naujas parktronikų blokas normaliai kaštuos.Kaina gali truputi šokiruoti :-)  Bandyk ieškoti privačiai, bet irgi neaišku nei kokia šalis nei miestas, kainos visur skirtingos.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 29, 22:55:07 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs Litraz666

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #36: 2014 Spalio 30, 20:29:48 »
o kiek tas parkavimo blokas kainuoja gal daug maz zinai?:)


Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #37: 2014 Spalio 30, 21:31:16 »
o kiek tas parkavimo blokas kainuoja gal daug maz zinai?:)



Šrote 100-150lt

Neprisijungęs Litraz666

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #38: 2014 Lapkričio 01, 10:00:27 »
aisku:)


Neprisijungęs l0gus

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Plungė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #39: 2015 Vasario 04, 13:33:38 »
Gal kazka patartumet ieskanciam a4 b8 2.0 dyzelio su automatine pavaru deze? Gal yra kazkokios silpnos ju vietos? I ka reiktu labiausiai atkreipti demesi? Klausiu butent apie si modeli.

Neprisijungęs ltuaudrius

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #40: 2015 Vasario 08, 19:00:45 »
Sveiki,

Svarstau klausimą dėl audi pirkimo, renkuosi tarp A6 c6 ir a4 B8. Aplamai apie b8 labai nedaug informacijos radau. Ar b8 2.0 tdi variklis jau kitoks nei b7 ? Iš b7 daug neigiamų atsiliepimų dėl purkštukų ir tepalo ašelės, problematiškos vietos ? Nors dėl traukos visi giria, 103kw sako eina kaip velnias :) Domina tik mechaninė, tai manau tame tik smagratis ir plaukiojanti gali būti bėda, bet kiek žinau tokios pat sankabos plaukiojančios dabar visur: passate, audi, toyota manau taip pat. ..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #41: 2015 Vasario 08, 23:03:17 »
Sveiki,

Svarstau klausimą dėl audi pirkimo, renkuosi tarp A6 c6 ir a4 B8. Aplamai apie b8 labai nedaug informacijos radau. Ar b8 2.0 tdi variklis jau kitoks nei b7 ? Iš b7 daug neigiamų atsiliepimų dėl purkštukų ir tepalo ašelės, problematiškos vietos ? Nors dėl traukos visi giria, 103kw sako eina kaip velnias :) Domina tik mechaninė, tai manau tame tik smagratis ir plaukiojanti gali būti bėda, bet kiek žinau tokios pat sankabos plaukiojančios dabar visur: passate, audi, toyota manau taip pat. ..

Varikliai visai skirtingi B7 PD  , B8  CR, sankaba su tom pačiom bėdom kaip ir senesnėm. Šiaip man B8 lenkia visom savybėm A6C6, tik vienas minusas mažai salone vietos.

Neprisijungęs E95

  • Įrašai: 250
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #42: 2015 Vasario 08, 23:23:22 »
Varikliai visai skirtingi B7 PD  , B8  CR, sankaba su tom pačiom bėdom kaip ir senesnėm. Šiaip man B8 lenkia visom savybėm A6C6, tik vienas minusas mažai salone vietos.
Kokiom savybėm,išvaizda?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #43: 2015 Vasario 08, 23:26:03 »
Kokiom savybėm,išvaizda?

Tiek vidum , tiek išore dizainas lenkia. Menevringumas, elektronikos galimybės. Ir man kas svarbiausia 2,0tdi +quattro  (o)

Neprisijungęs E95

  • Įrašai: 250
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #44: 2015 Vasario 08, 23:35:54 »
Tiek vidum , tiek išore dizainas lenkia. Menevringumas, elektronikos galimybės. Ir man kas svarbiausia 2,0tdi +quattro  (o)
O konfortas? Nu čia jau kaip kam su tuo 2.0,kura taupant aišku zuper

Neprisijungęs ltuaudrius

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #45: 2015 Vasario 09, 12:05:55 »
Matai nesu lakūnas, tai tiek a6 c6 tiek B8 žiūriu tik 2.0 varikliu. Po turėto avensio d-cat automato, kur sąnaudos buvo 7 užmiestis 10-11 miestas, norisi kiek ekonomiškesnės.  O manau 2.0 pacipavus tai B8 turėtų skrist... Man asmeniškai b8 toks naujasnis modelis atrodo, dar nenuvalkiotas, o a6 c6 tai dabar atpigo ir labai jau daug pabiro į gatves..  OnlyAudi, o ką turi minty elektronikos galimybės ? Kiek žiūrėjau youtube, tai MMI toks pat kaip c6... (dar klausimas trumpas: kas per mygtukas pas B8 prie P parkingo stabdžio ?)

Neprisijungęs ltuaudrius

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #46: 2015 Vasario 09, 12:06:39 »
Dar gal kuro sąnaudas kas nors realias turit b8 ? Mašina mažesnė, lengvesnė už c6 tai turėtų būti ekonomiškesnė...

Neprisijungęs edasson

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #47: 2015 Vasario 10, 22:05:25 »
Audi a4 b8 2tdi 125kw allroad. Kelioneje per europa, pravaziavus virs 4000km kuro sanaudos svyravo tarp 6,2 ir 6,8 (vokietijoje neribotose zonose 180km/h greiciu).
Magistrades - 80% miesteliai - 20%. Dabar ziema buna 7,2 ltr. Bet dazniausiai tai 6,8ltr. Skaiciuoju litrus dalindamas is kilometru, pilu pilnus bakus. Pravaziavau jau apie 25000km per 8 menesius ir karts nuo karto paskaiciuoju tad vyrauja 6,8ltr/100km. Tiesa, kas dar gali tureti ytakos kuro sanaudom tai ratai vasariniai R19, zieminiai R18.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Vasario 10, 22:07:12 sukūrė edasson »

Neprisijungęs Hafkis

  • Įrašai: 95
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #48: 2015 Vasario 14, 00:03:34 »
Sveiki,
Staigi ir as iskeiciau savo b6 i b8 dyzeli.
Kolkas vien tik pliusai, xenonai bi nerealus, standi vaziuokle smagumelis. Tik gaila dvieju dalyku, nera servotroniko, elektrines kaloneles. Bei butu smagu adaptive cruise controles. Bet siaip 105kw tikrai uztenka ne "sportininkui". Skaiciau uzsienietiskuose forumuose, kad 125kw nedaug skiriasi nuo 105kw. Taip, kad pacipavus ciut ne tapati rezultata gausi, taciau mieste tikrai nera tikslo turbint to variklio, nes tikrai neblogai kabina.
Jei kas bandytu daryti kokius tai modus, smagu but suzinot kaip pavyko. Pavyzdziui kaip ACC, servotronic, drive select ir pan :)

Neprisijungęs l0gus

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Plungė
Re: B8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #49: 2015 Rugpjūčio 24, 21:58:03 »
Kaip 2.7 varikliui patikrinti alyvos lygi?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1063206 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18039 Atsakymai
1382517 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 28, 14:56:07
sukūrė DNGX
13663 Atsakymai
1235342 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330