Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B6 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 149366 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #901: 2017 Kovo 18, 20:52:51 »

Aš tai šį katalogą naudoju http://www.oemepc.com/audi


Mano klausimas apie variklio apsaugą, kiek šitų laikiklių turi būti? Posparnyje 3 skylės, bet variklio apsaugoje tik viena :think:
Kinietiškoje apsaugoje buvo 2 skylės.



Ir variklio apsaugoje kas tvirtinasi raudonai pažymėtose skylėse?


Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #902: 2017 Kovo 18, 22:37:32 »
Po 3 ir dedasi i kiekviena puse.

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #903: 2017 Kovo 19, 00:01:33 »
Variklį mums atspėti? :think:
Atsiprasau,1.9tdi 96kw quattro

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #904: 2017 Kovo 19, 04:23:58 »
Atsiprasau,1.9tdi 96kw quattro

Siurbliukas bake turi suveikti kiekvieną kartą ijungus degimą.

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #905: 2017 Kovo 19, 08:53:41 »
Po 3 ir dedasi i kiekviena puse.

Ačiū, dabar jau aišku, kad pas mane šito daikto dar trūksta


EDIT. Šrotuose nėra, kinietiškų niekas nekepa, teko pirkt iš centro 8€/vnt
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 31, 17:51:08 sukūrė simkaras »

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #906: 2017 Kovo 19, 11:08:11 »
Siurbliukas bake turi suveikti kiekvieną kartą ijungus degimą.
Bet nesuveikia,užkuri mašina,pavažiuoji siektiek ir užgęsta,užkuri sunkiai ir tada girdisi siurblys jau ir važiuoji kiek nori,kokia bėda gali but? Gal kokia relė turi siurblys?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #907: 2017 Kovo 19, 11:50:56 »
Bet nesuveikia,užkuri mašina,pavažiuoji siektiek ir užgęsta,užkuri sunkiai ir tada girdisi siurblys jau ir važiuoji kiek nori,kokia bėda gali but? Gal kokia relė turi siurblys?

Gal... Kaip atspėti per atstumą? Yra atskiras siurblio saugiklis, kabini kontrolkę, matysi ar signalas į jį pastoviai pasiduoda, tada bus aiškiau kur ieškoti.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #909: 2017 Kovo 19, 12:03:54 »
Gal... Kaip atspėti per atstumą? Yra atskiras siurblio saugiklis, kabini kontrolkę, matysi ar signalas į jį pastoviai pasiduoda, tada bus aiškiau kur ieškoti.
supratau dekui už info ;)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #910: 2017 Kovo 19, 12:24:38 »
supratau dekui už info ;)

Pas quattro visai kitaip su tuo kuro padavimu iš bako, jų siurbliukas turi veikti pastoviai, o ne tik užkūrimo metu, nes tuo pačiu paduodamas kuras į kitą bako pusę, o iš ten traukos dėsniu pasiduoda į siurbliuko kolbą jau iš kur į variklį eina ff. Ten vėl stovi sėtelis , būna pasikemša, vėl pradeda neiti iš kitos bako pusės kuras, vėl tada gęsta. Teko su viena B7 ilgai prasiknisti su ta sistema, manau B6 tas pats.

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #911: 2017 Kovo 19, 12:35:06 »
Pas quattro visai kitaip su tuo kuro padavimu iš bako, jų siurbliukas turi veikti pastoviai, o ne tik užkūrimo metu, nes tuo pačiu paduodamas kuras į kitą bako pusę, o iš ten traukos dėsniu pasiduoda į siurbliuko kolbą jau iš kur į variklį eina ff. Ten vėl stovi sėtelis , būna pasikemša, vėl pradeda neiti iš kitos bako pusės kuras, vėl tada gęsta. Teko su viena B7 ilgai prasiknisti su ta sistema, manau B6 tas pats.
Tai kaip supratau turi siurbliukas visada įjungus degimą suveikt trumpai,o užkurus visada veikt,bet pas mane taip nėra,įjungus degimą nevisada suveikia,o užkurus irgi jo nesigirdi,tik užgesus ir vėl užkurus jis pradeda veikt normaliai
Pazejau su testeriu fiskej visada yra srovė,ateina srovė tvarkingai,bet siurblys nevisada suveikia,tai jei gerai suprantu problema siurbly turėtų būt
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 19, 13:19:35 sukūrė marttee »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #912: 2017 Kovo 19, 14:41:12 »
Tai kaip supratau turi siurbliukas visada įjungus degimą suveikt trumpai,o užkurus visada veikt,bet pas mane taip nėra,įjungus degimą nevisada suveikia,o užkurus irgi jo nesigirdi,tik užgesus ir vėl užkurus jis pradeda veikt normaliai
Pazejau su testeriu fiskej visada yra srovė,ateina srovė tvarkingai,bet siurblys nevisada suveikia,tai jei gerai suprantu problema siurbly turėtų būt

Na ne visai taip, pas benziną tai sukelia slėgį ir atsijungia,o dyzeliui tam tikram laikui ijungia įjungus degimą, bet čia ne quattro, o taviškei jis turėtų veikti pastoviai, nes tuo pačiu pompuojamas kuras iš kitos bako pusės, negaliu garantuoti, tiksliai nežinau, bet po užkūrimo jis tikrai turi veikti pastoviai. Jeigu įtampa ateina tai gaunasi, kad pats varikliukas jau į pabaigą arba kokia jungtis nekontaktuoja (maža tikimybė dėl šito). Nusiimk sėdynę ar bagažinės apatinį uždengimą, priklausomai nuo kėbulo kur randasi pats siurbliukas ir gerai girdėsi ar jis veikia, tuo labiau jau ten jungtis į jį, matysi ar įtampa pastovi .

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #913: 2017 Kovo 19, 15:08:13 »
Na ne visai taip, pas benziną tai sukelia slėgį ir atsijungia,o dyzeliui tam tikram laikui ijungia įjungus degimą, bet čia ne quattro, o taviškei jis turėtų veikti pastoviai, nes tuo pačiu pompuojamas kuras iš kitos bako pusės, negaliu garantuoti, tiksliai nežinau, bet po užkūrimo jis tikrai turi veikti pastoviai. Jeigu įtampa ateina tai gaunasi, kad pats varikliukas jau į pabaigą arba kokia jungtis nekontaktuoja (maža tikimybė dėl šito). Nusiimk sėdynę ar bagažinės apatinį uždengimą, priklausomai nuo kėbulo kur randasi pats siurbliukas ir gerai girdėsi ar jis veikia, tuo labiau jau ten jungtis į jį, matysi ar įtampa pastovi .
Aš nusiėmes sėdynę,po sėdynė stovi pas mane Sedanas,įjungus degimą ir girdžiu įsijungia ir atsijungia,bet nevisada jis veikia,tai turbūt siurbliui viso gero jau,aš ir tikrinau nuo siurblio atjungta fiske srovė pastovi

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #914: 2017 Kovo 19, 15:12:55 »
Aš nusiėmes sėdynę,po sėdynė stovi pas mane Sedanas,įjungus degimą ir girdžiu įsijungia ir atsijungia,bet nevisada jis veikia,tai turbūt siurbliui viso gero jau,aš ir tikrinau nuo siurblio atjungta fiske srovė pastovi

Tikiuosi ne su testeriu tikrini :-)

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #915: 2017 Kovo 19, 15:18:51 »
Tikiuosi ne su testeriu tikrini :-)
Su lemputė kur rodo - ir + :D nepyk,elektroj aš zalias

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #916: 2017 Kovo 19, 15:39:17 »
Su lemputė kur rodo - ir + :D nepyk,elektroj aš zalias

Ko man pyktį, patarti nesunku jeigu pats žmogus domisi , o lemputė tikrinant maitinimo įtampas pats patikimiausias būdas, kaip nebūtų keista :-)

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #917: 2017 Kovo 19, 17:27:23 »
Ko man pyktį, patarti nesunku jeigu pats žmogus domisi , o lemputė tikrinant maitinimo įtampas pats patikimiausias būdas, kaip nebūtų keista :-)
Tada reiškias gerai patikrinau,bet dabar va užkuriu ir užgęsta iškarto,vėl kurių ir vėl gęsta,turbūt ragai visiškai siurblui

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #918: 2017 Kovo 19, 17:58:32 »
cia labiau i imo panasu.

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #919: 2017 Kovo 19, 18:39:24 »
Nelabai imo,nes užsikuria ir laikant apsukas negesta,bet atleidus užgęsta,Ir kuriant sunkiai kuriasi,purto visa,grynai kuro nėra

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #920: 2017 Kovo 19, 19:09:27 »
tai ko tu cia vargsti?niekas tau nuotoliniu budu nepataisys.tai raso kad uzgesta,po io pAsirodo,kad gazuojant dirba.meistrai taves laukia.

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #921: 2017 Kovo 19, 20:29:40 »
Žinau kad laukia,bet Lietuvoj gaut gera meistrą sunku,todėl pats domiuosi kažkiek,nes tik po savaitės gali priimti

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #922: 2017 Kovo 19, 21:24:56 »
Žinau kad laukia,bet Lietuvoj gaut gera meistrą sunku,todėl pats domiuosi kažkiek,nes tik po savaitės gali priimti

Dar vienas būdas, nuimti paduodamo šlangutę ir įjungus degimą pažiūrėti ar pro ją teka kuras

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #923: 2017 Kovo 19, 21:26:32 »
nezinau kaip ten pas jus ,bet Lietuvoj siurbliuka pakeist uzteks pusvalandzio.o kur cia savaite lauksi?speju Vilno.

Neprisijungęs marttee

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #924: 2017 Kovo 20, 13:02:04 »
Dar vienas būdas, nuimti paduodamo šlangutę ir įjungus degimą pažiūrėti ar pro ją teka kuras
Turejau panasu siurbliuka,tik kad nulauztos slangos pajungimai,bet va ji pajungus tiesiai nuo akumo sukasi,tik nelabai norei,turbut irgi jau pabaiga,bet va ji pajungiau nuo seno siurblio laidu bake,tai jis bando dazniau suveikt nei tas kur bake stovi dabar,bet irgi kartais nesuveikia,tik lyg kokia rele turetu savije taip suklinksi ir viskas,bet dazniau pradeda suktis,bet vistiek ijungus degima jis tik suveika ir issijungia lauk

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
662626 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63104 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz