Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B5 Variklio skyrius  (Skaityta 126901 kartus)

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
B5 Variklio skyrius
« Topic Start: 2012 Birželio 25, 12:28:31 »
B5 Variklio skyrius

Neprisijungęs wolkeris

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #1: 2012 Birželio 26, 20:08:12 »
turiu a4 96 metu 1.6 motoru ir neseniai pastebejau viena idomu dalyka, i pagrindini stabdi kur pareina vakuminis vamzdelis, yra atsaka, kuri traukia ora, ir nesuprantu kas per velniava cia, ar taip turi buti, ar man pries ja nusiperkan kazkas kazka suhimycino? :V

Neprisijungęs televizorius

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #2: 2012 Rugpjūčio 05, 22:07:53 »
Sveiki,
Problema su audi a4 1,9 tdi 81kw. Greitėjant tolygiai ant kokių ~1,8-2 rmp pradeda jaustis kaip ir trukčiojimas (kažkaip ant pirmos pavaros atrodo nėra, ant likusių tik pasijaučia),  lyg atsijunginėtų turbo, trauka sumažėjusi, automobilis lėčiau bėgėjasi ir gerai užmynus gazą turbai įsijungus gale pasirodo geras juodas debesis, ko seniau nebūdavo..gal turite minčių kokia eilės tvarka čia man pradėti tikrinti? gali būti dėl kokios nors nesandarios turbo žarnos? ar čia gali būti OSM? bet jei būtų OSM, ar įmanoma jog ji atsijunginėtų vien tam rmp dipazone? o gal kuro padavime problema? siurbliukas? kuriasi gerai, niekas nepulsuoja (gal vos vos juda apsukų rodyklė, bet reikia gerai įsižiūrėti jog tai pastebėti, nors tai buvo jau senai ir traukai įtakos neturėjo) kitokių garsų neleidžia..kuro filtrai pakeisti.. Ačiū.

Neprisijungęs GL

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 790
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #3: 2012 Rugpjūčio 05, 22:11:23 »
padaryk diagnostika vaziuojanciai masinai ir bus viskas matyt nereikes speliot nes variantu gali but bent 10
Diagnostika Vilniuje 867067673

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #4: 2012 Rugpjūčio 05, 22:29:40 »
visu pirma ziurek slanga kur sujungia isiurbimo kolektoriu ir vamzdi ateinanti nuo interkulerio labai daznai jin pratrukus buna to pasekoje gali but tavo isvardinti simptomai.

Neprisijungęs televizorius

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #5: 2012 Rugpjūčio 06, 16:47:18 »
Pakeičiau tokį turbos šlangą kuris jungiasi chamutais su plastmasinę "žarna" einančia iškart už variklio tai atrodo viskas dabar kaip buvę..ačiū

Neprisijungęs Vytiokas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #6: 2012 Rugpjūčio 08, 19:01:01 »
Sveiki, taigi klausimas būtų toks iš kur būtų galima gauti plastmasinį vamzduką kuris net nežinau kaip tiksliai paaiškinti į kur į tą šlangą per kurią oras įsiurbiamas.
Va iš etkos padidinta ir sumažinta schema apibraukta raudonai.

Shot at 2012-08-08

Shot at 2012-08-08

A4 2.8 142kw ir iš kur gauti detalės kodą etkoje nerodo kaip kažkokios dalies. ir kur patartumėte ieškoti šrotuose ar į audi centrą kreiptis? Bei gal žinote kaip tiksliau tai pavadinti?

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #7: 2012 Rugpjūčio 09, 19:45:39 »
Sveiki kolegos, norejau paklausti ar tinka nuo 2,5 variklio i 1,9 oro srauto matuokle?Ir dar norejau paklausti, ar yra koks budas patikrint OSM?Be diagnostikos?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #8: 2012 Rugpjūčio 09, 20:23:43 »
Sveiki kolegos, norejau paklausti ar tinka nuo 2,5 variklio i 1,9 oro srauto matuokle?Ir dar norejau paklausti, ar yra koks budas patikrint OSM?Be diagnostikos?

Matuokle netinka. Kartais pasitikrini is viso ja atjunges, jeigu trauka pagereja, matuokle mirusi, bet daznai tai nesuveikia.

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #9: 2012 Rugpjūčio 10, 19:03:03 »
Jo snd pats isitikinau kad netinka ;)Nu reiks pabandyt atjungus patikrint, kazkaip nesinori pirkt naujos, o jeigu ji gera (z)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #10: 2012 Rugpjūčio 10, 19:47:51 »
Geriausiai butu pasiskolinti kita ir pabandyti jeigu nera galimybes pasijungti kompa.

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #11: 2012 Rugpjūčio 10, 22:14:50 »
Buvau pajunges kompa, tai sake arba osm arba gali buti laidai, abziurejau laidus bet nieko itartino neradau, o osm niekur negaunu patikrint.O kazin elektrikas galetiu patikrint laidus, gal kur trumpina ar dar kas?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #12: 2012 Rugpjūčio 10, 22:23:45 »
Buvau pajunges kompa, tai sake arba osm arba gali buti laidai, abziurejau laidus bet nieko itartino neradau, o osm niekur negaunu patikrint.O kazin elektrikas galetiu patikrint laidus, gal kur trumpina ar dar kas?

Jeigu moka naudotis testeriu ir skaityti schemas tai tikrai galetu.

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #13: 2012 Rugpjūčio 10, 22:29:31 »
Aisku, tada reiks nuvaryt.Gal zinai koki gera elektrika Kaune?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #14: 2012 Rugpjūčio 10, 22:36:15 »
Buvau pajunges kompa, tai sake arba osm arba gali buti laidai, abziurejau laidus bet nieko itartino neradau, o osm niekur negaunu patikrint.O kazin elektrikas galetiu patikrint laidus, gal kur trumpina ar dar kas?
o gyvus parametrus ziurejo matuokles? Kokios kilmes gedima klaida nurodo?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #15: 2012 Rugpjūčio 10, 22:57:02 »
Aisku, tada reiks nuvaryt.Gal zinai koki gera elektrika Kaune?

O ne paprasciau pakalbeti su kolektyvu? Paprasyk , kad Bajoras sekanti meeta atsiveztu naujai isigyta skaneriuka, jeigu negales gal kas kompa pasiims ir visi draugiskai pastudijuosit kame beda.

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #16: 2012 Rugpjūčio 14, 20:04:23 »
Mintis gal ir gera, bet nenoriu apkrauti zmoniu savo problemomis :-/

Neprisijungęs Dolcas

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #17: 2012 Rugpjūčio 15, 23:18:33 »
Prieš kurį laiką teko keisti 1.8 grandinės įtempėją. Žodžiu dėjo naują kinišką ir pastarasis netiko. Todėl teko pačiam per šrotus ieškotis.. Ir vos vos vienoje vietoje radau, bet pardavinėjo tik su visu varikliu. Kaip tyčia kainos užsiprašė labai juokingos, plius dar variklis yra neužkaltas. Tad už kiek aš galėčiau pardavinėti visą variklį be grandinės įtempėjo? Ir ar yra galimybių parduoti.. Ačiū.

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #18: 2012 Rugpjūčio 18, 08:13:25 »
sveikas, gal gali placiau apie ta itempeja man irgi manau gali tekti jo ieskot, tu kalbi apie veleneliu grandimes itempeja ? kiek jis naujas kainuoja, kokie tau garsai ar kas sklido kad keitei, nes pas mane toks kaip dyzelis karkia ant mazu apsuku padidinus iki kokiu 2k rpm garsas dingsta, jis ten hidraulinis ?

Neprisijungęs Dolcas

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #19: 2012 Rugpjūčio 18, 13:46:47 »
sveikas, gal gali placiau apie ta itempeja man irgi manau gali tekti jo ieskot, tu kalbi apie veleneliu grandimes itempeja ? kiek jis naujas kainuoja, kokie tau garsai ar kas sklido kad keitei, nes pas mane toks kaip dyzelis karkia ant mazu apsuku padidinus iki kokiu 2k rpm garsas dingsta, jis ten hidraulinis ?

Oi, aš pats labai jau nenusimanau apie automobilius, bet kažką pasakyt pamėginsiu.. :D Tas įtempėjas grynai iš abiejų pusių įtempia grandinę. Per jį eina tepalas. Mat man sunku buvo rasti tinkamą, nes mano įtempėjas su fiškute buvo, o kiek ieškojau pas 95% jos nebuvo, tiksliau tik vieną tinkamą ir teradau. Žodžiu naujas kiniškas berods 480lt., siųst iš vokietijos apie 2 tūkst. O aš dar originalų radau už tikrai juokingą kainą. Kokie man simptomai buvo: kai užkuriu šaltą variklį jokių garsų nebūdavo, bet tik sušilus ant laisvų apsukų nesveikai garsiai tarškėdavo, grynai kaip dyzelis. Pakėlus apsukas virš 1,5 iš karto nustoja tarškėt. Šiaip kiek šiauliuose variklininkas sakė, po manęs dar atvarė dvi audines su tokiom bėdom, tad gal galima teigti, kad tai ir liga tokių variklių, net nežinau. O šiaip dar yra vienas pigesnis sprendimas. Jei ant aukštesnių apsukų ar šalto variklio netarška, tai reiškia kažkur ar tepalas nepraėjo, ar su kokiu spaudimu bėdos, net nenutuokiu, bet galima įpilt gerus tepalus. Kai pakeičiau naują įtempėją man lyg ir norėjo tyliai tyliai tarškėt, tai nusprendžiau supilt gerus tepalus. Dabar supyliau FUCHS 5W50 ir jokių problemų nebėra. Gal net ir su senu įtempėju būtų buvę viskas gerai. Jei ir tau panaši problema, tai sprendimų yra.

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #20: 2012 Rugpjūčio 20, 21:33:36 »
dekui uz issamia info, simptomai tai analogiski, turbut bus taspats bet tada reikia pradziai tepalo spaudima matuot, nes buna lb retai kad net tepalo spaudimo lempute uzsidega ,bet uzgesinus ir uzvedus vel uzgesta,
o jau kaina koks kosmosas, o kiek srotuose jis kainuoja kai ieskojai ? kelintu metu pas tave ?

Neprisijungęs Dolcas

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #21: 2012 Rugpjūčio 20, 22:16:25 »
dekui uz issamia info, simptomai tai analogiski, turbut bus taspats bet tada reikia pradziai tepalo spaudima matuot, nes buna lb retai kad net tepalo spaudimo lempute uzsidega ,bet uzgesinus ir uzvedus vel uzgesta,
o jau kaina koks kosmosas, o kiek srotuose jis kainuoja kai ieskojai ? kelintu metu pas tave ?

1998. Tiesa sakant aš šrotuose kai žiūrėjau, man visi netiko, tai kainos ir neklausiau. O va Panevėžy vienoj vietoj radau jau kaip sakiau su visu varikliu. Manęs paprašė 350Lt. Tai aš net nemirktelėjęs griebiau. Mat kažkur visas neužkaltas turėtų iki 600 minimum kainuot. Tai manyčiau daugiausiai iki 200 prašytų. 100-150 kažkur. Mat mano kažkoks truputį kitoks variklis. Nors gali būt tokių pat metų, bet įtempėjas kitoks. O be fiškučių tai gal 6 audinėse radau. Todėl jei tikrai nustatysi tokį gedimą iš anksto susirask įtempėją ir keisk kitu. Ai, o tas garsas sklinda iš variklio viršaus? Ta prasme nuo priekinio stiklo?

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #22: 2012 Rugpjūčio 20, 22:38:43 »
Kai keiciau dangtelio tarpine ziema maciau pas mane gale variklio irgi yra kazkoks rudas prietaisas 2kontaktu i kuri nepajungta jokia fyske kiek ziurejau niekur neradau jokios laisvos klaidu nebuvo tai taip ir palikau, bet kai db parasei tai galvoju ar nebus ir pas mane itempejas su fyske, o pas tave jis pajungtas ? garsas tai tikslei is grandines grinai variklio priekyje daugiau neisivaizduoju kas ten gali barsket... 5w50 tai cia tirstesni uz 10w40 ? gal  pradziai tepalus pasikeist  :V

Neprisijungęs Dolcas

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #23: 2012 Rugpjūčio 20, 23:04:09 »
Na logiška, kad daugiau ten nėra kam barškėt. Ir jis kiek suprantu pajungtas, kitaip neįstatysi. O dėl tepalų, tai 5W40 jau skaitosi sintetiniai, o aš dar mandresnius pirkau kur dar didesnis klampumas ar pan. Šiaip jei kol šaltas variklis jokių garsų nėra, tai geri tepalai viską išspręst gali.. Bet čia tik teorija.. Jei nori rytoj galiu pafotkint savo seną įtempėją, kaip tik mėtosi kažkur.. :) Ir dar, gali būti atsilaisvinus pati grandinė kuri ir drožia patį įtempėją, man variklininkas iš karto taip pasakė, kai išgirdo barškėjimą. O nuėmus galvą paaiškėjo, kad pridrožiau patį įtempėją, ko pasekoje teko keisti.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Rugpjūčio 20, 23:06:53 sukūrė Dolcas »

Neprisijungęs Ruduo

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: B5 Variklio skyrius
« Atsakymas #24: 2012 Rugsėjo 04, 17:13:17 »
Sveiki,
Pažiūrėjau, kad maniškėj '96 metų 1,9 TDI vėlyvas įpurškimo kampas. Šokinėja ant apatinės linijos tos per vag-comą žiūrint (meta šiek tiek balto dūmo, smirdi kuru truputi). Buvau skaitęs, kad nėra sudėtinga pasireguliuot, tai sugalvojau pabandyt pats. O bėda tame, kad atlaisvinau visus tuos 4 varžtus, kur parodyta, bet nesugebėjau siurblio pajudint iš vietos vis tiek. Kadangi čia aprašymas AHH/AJM varikliams, o mano AFN, tai galvoju gal dar kažką reikia atlaisvinti. Ar tiesiog parodyt daugiau meilės su laužtuvu? Baisu, kad per savo remontus nesulaužyčiau ko (nelabai yra ten kur patogiai ir užkišt ką būtų galima). Gal paprotint kas galit?

(Rusiškai nesuprantu)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
12848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 17, 21:44:37
sukūrė only AUDI
605 Atsakymai
162053 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 15, 08:18:10
sukūrė gurksnis
9 Atsakymai
9368 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Birželio 12, 09:17:56
sukūrė Quattro!!!