Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 (C4) pirkimas  (Skaityta 19280 kartus)

Neprisijungęs marciunas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Audi A6 (C4) pirkimas
« Topic Start: 2011 Birželio 15, 14:18:41 »
Sveiki,
         Nusprendžiau, kad tėtei reikia pasikeisti mašiną, nes gaunu dyzelinio kuro, tad su benzinu važinėt nebeapsimoka. Buvęs automobilis- Ford focus 2001m, sedanas,2,0 benzinas, automatas. Patikimas ir geras automobilis, tad tėtė nenori jo parduoti, bet manau, kad mašiną pasikeisti reikia. Automobiliuose jis nesigaudo, naujovės mums neįperkamos, daug nenuvažiuoja- kokių apie 15,000km per metus. Į darbą vaikšto pėsčiomis,didelę dalį nuvažiuoja autostrada Vilnius-Palanga. Bet tikrai nevažinėja su ja kasdien.
        Kadangi automobilį sugalvojau aš- širdis linksta prie A6 (C4). Tai solidžiai atrodantis automobilis, ne koks golfas ar opelis, o kadangi tėtė yra ekonomikos mokslų daktaras, prie jo "silkė" netinka. Kadangi mašiną kartais vartosiu ir aš (pats vairuoju forsuotą VAZ), reikia, kad  automobilio eksploatacija nebūtų brangi. Kiek teko skaityti forumus, A6 (C4) yra paprastas, minkštas, ekonomiškas, patikimas ir mažai priežiūros reikalaujantis automobilis. Dabar suformuluosiu klausimus, būtų gerai, kad į juos atsakytumėte.
1. Važiuoklė. Ar skiriasi Audi 100 (c4) ir Audi A6 (c4) važiuoklės? Atsakymo niekur neradau, tik skaičiau, kad naujesnių A6 važiuoklė yra jau naujoviška, byranti, dylanti, dažnai tvarkoma ir visaip kitaip neigiama (kaip ir visų naujų auto).
Jei vienoda- kaip dažnai taisoma? Ar yra kokių nors tipinių "ligų"? Skaičiau, kad silpnos vietos yra galiniai stabdžiai ir rankinis, gal galite pakomentuoti?
2. Variklis. Kiek žinau, yra 3 variantai: 1,9 66kw; 2,5 85kw, 2,5 103kw (kažkoks raudonas I). Kalbos eina, kad 1,9 pats geriausias variklis, bet tokiai auto yra kiek silpnokas. 2,5 85kw yra ne toks patikimas, jo pagrindinio diržo keitimas su visais guoliais ir įtempėjais kainuoja ~1000lt, kas yra tikrai labai daug. Tas raudonas I variklis, kiek skaičiau, irgi yra toks pats, tik kad skiriasi kompiuteris ir purkštukai.
Pakomentuokite, kuris variklis iš tiesų geriausias, pigiausiai eksploatuojamas ir patikimiausias? Kaip sąnaudos? Kaip jie reaguoja į rusišką dyzeliną  ?  Kaip jų siurbliai?
3. Automobilio rida. Ne vienas besidomintis automobiliais man sakė, kad rasti dyzelinį 95m auto su 300,000 rida yra UTOPIJA. Sakė, kad jie visi prasukę 6-800,000km ir  spidometrai yra minimum dvigubai atsukti. O taksistų ar įmonių Audi 100 (c4) jau seniai prasukę milijoną :D  Taip pat patarė nepirkti automobilio parvežto iš Vokietijos, antai Autobanuose vokiečiai važiuoja 200km/h nesigilindami į automobilio galimybes ir ar jam tai sveika ar ne. Neva varikliai užmušti, pripilama visokio šūdo, kompresiją rodo gerą, o pakeitus tepalą visos bėdos išlenda. Kiek tame tiesos?
4. Kaina. Kainos prasideda nuo 4,5 iki 10tukst. pinigų. Už 9 jau rašo, kad stovis idealus, galima tikrinti bet kur. Ar negeriau pirkti už 6 ir už dar 3 pasitaisyt, kad būtų "ledinė" ?

Norėtųsi su tokiu paketu, kuriame rodomos kuro sąnaudos, kad būtų odinis salonas, galbūt ir stoglangis.

Ačiū iš anksto.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #1: 2011 Birželio 15, 14:53:14 »
Sveiki,
         Nusprendžiau, kad tėtei reikia pasikeisti mašiną, nes gaunu dyzelinio kuro, tad su benzinu važinėt nebeapsimoka. Buvęs automobilis- Ford focus 2001m, sedanas,2,0 benzinas, automatas. Patikimas ir geras automobilis, tad tėtė nenori jo parduoti, bet manau, kad mašiną pasikeisti reikia. Automobiliuose jis nesigaudo, naujovės mums neįperkamos, daug nenuvažiuoja- kokių apie 15,000km per metus. Į darbą vaikšto pėsčiomis,didelę dalį nuvažiuoja autostrada Vilnius-Palanga. Bet tikrai nevažinėja su ja kasdien.
        Kadangi automobilį sugalvojau aš- širdis linksta prie A6 (C4). Tai solidžiai atrodantis automobilis, ne koks golfas ar opelis, o kadangi tėtė yra ekonomikos mokslų daktaras, prie jo "silkė" netinka. Kadangi mašiną kartais vartosiu ir aš (pats vairuoju forsuotą VAZ), reikia, kad  automobilio eksploatacija nebūtų brangi. Kiek teko skaityti forumus, A6 (C4) yra paprastas, minkštas, ekonomiškas, patikimas ir mažai priežiūros reikalaujantis automobilis. Dabar suformuluosiu klausimus, būtų gerai, kad į juos atsakytumėte.
1. Važiuoklė. Ar skiriasi Audi 100 (c4) ir Audi A6 (c4) važiuoklės? Atsakymo niekur neradau, tik skaičiau, kad naujesnių A6 važiuoklė yra jau naujoviška, byranti, dylanti, dažnai tvarkoma ir visaip kitaip neigiama (kaip ir visų naujų auto).
Jei vienoda- kaip dažnai taisoma? Ar yra kokių nors tipinių "ligų"? Skaičiau, kad silpnos vietos yra galiniai stabdžiai ir rankinis, gal galite pakomentuoti?
2. Variklis. Kiek žinau, yra 3 variantai: 1,9 66kw; 2,5 85kw, 2,5 103kw (kažkoks raudonas I). Kalbos eina, kad 1,9 pats geriausias variklis, bet tokiai auto yra kiek silpnokas. 2,5 85kw yra ne toks patikimas, jo pagrindinio diržo keitimas su visais guoliais ir įtempėjais kainuoja ~1000lt, kas yra tikrai labai daug. Tas raudonas I variklis, kiek skaičiau, irgi yra toks pats, tik kad skiriasi kompiuteris ir purkštukai.
Pakomentuokite, kuris variklis iš tiesų geriausias, pigiausiai eksploatuojamas ir patikimiausias? Kaip sąnaudos? Kaip jie reaguoja į rusišką dyzeliną  ?  Kaip jų siurbliai?
3. Automobilio rida. Ne vienas besidomintis automobiliais man sakė, kad rasti dyzelinį 95m auto su 300,000 rida yra UTOPIJA. Sakė, kad jie visi prasukę 6-800,000km ir  spidometrai yra minimum dvigubai atsukti. O taksistų ar įmonių Audi 100 (c4) jau seniai prasukę milijoną :D  Taip pat patarė nepirkti automobilio parvežto iš Vokietijos, antai Autobanuose vokiečiai važiuoja 200km/h nesigilindami į automobilio galimybes ir ar jam tai sveika ar ne. Neva varikliai užmušti, pripilama visokio šūdo, kompresiją rodo gerą, o pakeitus tepalą visos bėdos išlenda. Kiek tame tiesos?
4. Kaina. Kainos prasideda nuo 4,5 iki 10tukst. pinigų. Už 9 jau rašo, kad stovis idealus, galima tikrinti bet kur. Ar negeriau pirkti už 6 ir už dar 3 pasitaisyt, kad būtų "ledinė" ?

Norėtųsi su tokiu paketu, kuriame rodomos kuro sąnaudos, kad būtų odinis salonas, galbūt ir stoglangis.

Ačiū iš anksto.

1. Vaziuokles identikos, taip tu teisus, su rankiniu ten bedutes, taciau jei pats krapstaisi, detales nebrangios, bus po 25 lt berods ratui . Daugiau vaziuokles nemirtingos :)
2. Del variklio kiek zmoniu tiek nuomoniu, pas sau pirkau pries ~ 5 menesius, 1.9 n et neziurejau, nes remontas pigus, varikliai patvarus, bet man kaip ir tau - per silpni , gerai jei vienas mastoviai vazineji, jei jei su seima, tai kuro srebs.. 2.5 irgi nera blogi, dirzu keitimas jau gana senai 1000 nekainuoja, jei vw centre pakeite uz 760 lt ir dave 100k garantija, tai garaziuke suderetum manau ir uz kokius 500 :) . Sanaudas gali pasiskaityt temoje , visi surase esame, priklauso nuo vaziavimo ir vartojimas, siurbliai kaip ir visu tokiu masinu, pigus nera, taciau kokybe ju gera .
3. Rida, jos jau nezinosi ,ir neverta i ja ziuret, ziuri varikli, ziuri kebula . Nes nereikai masinos pirkt pagal metus kaip daugelis PERKA :D arba pagal rida. Nes as galiu 95 su 800 tukst rida nupirkt geresne nei pvz kitas 97 su 200k :) O variklis - loterija, neilysi, aisku gerai pirkt is patikimo zmogaus, ne pirikupo, kuris prigruda visko kur tik gali :)
4. Stoglangio nepatariu - su juo tik bedos :D o jei oda ir t.t. tai cia jau teks ieskot labiau 2.5TDI su i raudona bet ir tai sunku,  su ja gausi pilna spyda su navarotais, o kad oda butu manau lengviau bus nusipirkt ja ir isidet :)

TOKIA BUVO MANO NUOMONE, GINCYTIS SU KITAIS KURIE NEPRITARIA AR PAN- NEZADU  (!?)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #2: 2011 Birželio 15, 14:54:33 »
Kad ir kokia pirksi iskart kisi bent 1000 :)
Lediniu ner - tai pursktukus gali reguliuot, tai siurblys pavarges, gali tik rasti daugiau gyva arba maziau gyva :)
Jei jau nuspresi pirkti tai imk 2.5 103kw.
Visos vaziuoja ant rusiskos saliarkos, tik klausimas kokios kokybes ja gausi.
Dirzus pasikeisti galima ir pigiau nei 1000lt, nebent myli prabangius servizus. 300000 galima rasti dyzeluku.
Maniskis kai senai pirkau rode 240t ar kiek, bet manau min 2 tiek bus gaves.
Del vokieciu dalis tiesos taip, dalis ne - jie lekia, BET JIE IR PRIZIURI. Riba yra - jei masina netraukia ji neriedes 200kmh. Jie sedi ant kruizu ar kalnas ar nekalnas jie lekia taip pat - tad kad visos 200 rieda - MITAS.
Labiau bijok nuo bavarijos auto, is austru (tirolo) ar sveicarijos - ten varikliai zenkliai daugiau padulkinti.
C4 ar taii A6C4 ta pati vaziuokle. Kruva metalo. kelios gumos.
Laiko vaziuokle pakankamai gerai, jei turi skyliu kur gaut pigiau detales - tai net labai pigi.
Kas metai tikrai nereikes perrinkinet kaip C5. Na 2-4 metai - priklauso nuo tavo kojos sunkumo.

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #3: 2011 Birželio 15, 14:58:24 »
Kazkur buvo tema - C4 pirkimas dyzelio. Ten visokiu tips and trics yra ka reik patikrinti.

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #4: 2011 Birželio 15, 18:53:16 »
viska ka cia paase tau yra tiesa, del motoro tik pagalvok jei pagrinde tik uz miesto ir tevukas nesportininkas jam gal uztektu to 1,9 plius cipas, trasoj tokios auto isvis ekonomiskos o varikliu aptarnavimas pigesnis , maziau visokiu skuvuku itempeju ir pan. tik su tokiu varikliu jei nori pilnesnes bus sunku.
p.s.  pats turiu 103+chip

Neprisijungęs marciunas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #5: 2011 Birželio 15, 22:23:11 »
Skaičiau, kad tie 1,9 varikliai būna 66kw ir 81kw. Tai tas 81kw jau čipuotas? Autogide neranda nei vienos tokios mašinos. Jei sakot, kad dar ekonomiškiau- manau reikia pirkti būtent 1,9.
Dabar prisiminiau, kad į Passat B5 eina 1,9 varikliai su 81kw. Èia ne tie patys?
Ir kaip su ta komplektacija- ar būna pilnas paketas kaip ir pas 2,5?

Jei daryti tą čipą, kokia jo kaina? Ar sąnaudos išauga?

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #6: 2011 Birželio 15, 22:27:04 »
nera C4 su 81kw, tik 66kw.
1,9 su gera komplektacija rast beveik neimanoma.

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #7: 2011 Birželio 15, 22:50:03 »
apie taksistines ridas. pats vairuoju buvusi taksa is vokietijos,nieko neslepsiu,masina bus vaziavusi kokius 600k,bet yra zodelytis BET. tai yra valdiskos masinos,ir priziurimos atitinkamai. atejo laikas keisti tepalus-keicia,atejo laikas keisti dirzus-keicia,ir tikrai nebijociau pirkti antra karta,turiu ir draugu kurie is vokieciu veza auto,tai patys sako,kad tikrai daugelis taksu yra tvarkingesni techniskai uz paprasto  vokiecio naudota. vienintelis trukumas-spalva. jei ji nebaido-tai ir leki issisiepes. del dirzu keitimo-PILNA dirzu keitima darant 1000 neuzteks. vien pgrindinio dirzo keitimo komplektas nebrangus-as per draugus pasidariau uz 280 litu,tai yra dirzas,itempejas,vandens pompa,ir apatine zvaigzdute. bet. 8 atvejais is 10 apatinis skyvas buna suskilinejusiu viduriu,jis is gumos. skyvo kaina apie 400 litu. toliau generatoriaus dirzas su pricindalais. dirzas 70 litu,itempejas,jei pasiseks ir bus tik guoliukas pavarges-tilpsi i 100 litu,jei ne-500-700 litu uz itempeja. termomovas guolis irgi ne is pigiuju,o jis dazniausiai buna pavarges. is tavo uzduodamu klausimu supratau,kad keisi tikrai ne pats,tai dar+kokie 200 litu. pasiskaiciuok. o siaip man kitokios masinos nereiktu,jei ne 4 varomu ratu butinybe :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 16, 00:01:48 sukūrė provokator »

Neprisijungęs marciunas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #8: 2011 Birželio 15, 23:14:54 »
Tikrai ne pats keisiuos. Lendu tik prie savo mašinos, nes ten viskas elementaru. Išvardinai tiek 1,9 tiek 2,5 niuansus ar čia tik 2,5?
Ar galit man kas nors pasakyti, kuo tas 1,9 variklio remontas pigesnis? Kaip suprantu, kalbame apie tai, kad variklis nesuges, o tik bus keičiami diržai ir įtempėjai?

Neprisijungęs Nramsas

  • Įrašai: 540
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #9: 2011 Birželio 15, 23:16:26 »
kolegos visiem jum nuosirdus linkejimai (h), man net uzejo noras dar viena auto nusipirkt jusu zodzius paskaitcius (h)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #10: 2011 Birželio 15, 23:26:39 »
Tikrai ne pats keisiuos. Lendu tik prie savo mašinos, nes ten viskas elementaru. Išvardinai tiek 1,9 tiek 2,5 niuansus ar čia tik 2,5?
Ar galit man kas nors pasakyti, kuo tas 1,9 variklio remontas pigesnis? Kaip suprantu, kalbame apie tai, kad variklis nesuges, o tik bus keičiami diržai ir įtempėjai?
as cia pasakojau apie 2.5 tdi 85 kw. pas 1.9 nera brangiu itempeju,jei neklystu ir apatinis skyvas nera problematiskas. sau neimciau 1.9. nebent daryt modus,tokius kaip det turba nuo 81kw,purkstukus keist,cipuot. tada vaziuos,o siaip man optimaliausias variantas yra 2.5,as po miesta vazinedamas su pilnu baku 1000 prasuku,tai yra su 70 litru,nes uzsidega lempute ir vel pilu pilna baka. siandien kaip tik uzsipyliau,tai tilpo 73,bet jau pirstu galima buvo pasiekt salerka,o pravaziaves buvau 1034 kilometrus :) siaip jei ne aplinkybes tai nepardavineciau,,taciau reikia 4 varomu ratu,tai tenka savo pardavinet :V

Neprisijungęs Nramsas

  • Įrašai: 540
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #11: 2011 Birželio 15, 23:33:39 »
1.9 itempejas yra tik retciau remontuojamas ašelė apie 140, ivores 2vnt po 20 lt, itempimo galas ,nepamenu
, apie 80lt, itempejo rolikas 37lt viso  apie 300lt , biški pigiau nei a6, neskaitant darbo Oo)

Neprisijungęs marciunas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #12: 2011 Birželio 15, 23:57:03 »
Kaip matau, kiek žmonių- tiek ir nuomonių.. Pats aišku norėčiau 103kw, palakstyt mėgstu, bet tėtė važiuoja LABAI ramiai, jam net automatas labiau tiktų. Na, matysim kaip čia bus. Realiai tai ta mašina anksčiau ar vėliau bus mano. O kokie atsiliepimai apie automatus?

Neprisijungęs mongol

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #13: 2011 Birželio 16, 00:07:26 »
automatas daugiau walgo  ;)

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #14: 2011 Birželio 16, 14:40:05 »
Kaip matau, kiek žmonių- tiek ir nuomonių.. Pats aišku norėčiau 103kw, palakstyt mėgstu, bet tėtė važiuoja LABAI ramiai, jam net automatas labiau tiktų. Na, matysim kaip čia bus. Realiai tai ta mašina anksčiau ar vėliau bus mano. O kokie atsiliepimai apie automatus?
nuomones visu vienodos, tik idemiai perskaityk, 1,9 pigiau patarnaujamas variklis ir tiek. patvarus tiek vienas tiek kitas, tik tiesiog visokiu sudniekiu brangesniu pas 1,9 maziau, tokiu kaip termomovos guolis, itemejas su emortiku (pas 103), apatinis skyvas, vakum pompa (daznai kalent pradeda) ir t.t
 

Neprisijungęs tauciuxxs

  • Įrašai: 793
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #15: 2011 Birželio 16, 21:13:08 »
pas mane 1.9 c4. komplektacija sakyciau kkad nera taip kad kas rase kad neimanoma tokios rast su geresne pridedu foto, tik dabar komplektacijos pacio idetas s vairas, toliau viskas is gamyklos  :)




Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #16: 2011 Birželio 16, 23:54:45 »
pas mane 1.9 c4. komplektacija sakyciau kkad nera taip kad kas rase kad neimanoma tokios rast su geresne pridedu foto, tik dabar komplektacijos pacio idetas s vairas, toliau viskas is gamyklos  :)





jei dar oda butu ,buciau apakes  (!?) :O

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #17: 2011 Birželio 18, 09:40:57 »
pas mane 1.9 c4. komplektacija sakyciau kkad nera taip kad kas rase kad neimanoma tokios rast su geresne pridedu foto, tik dabar komplektacijos pacio idetas s vairas, toliau viskas is gamyklos  :)




tai kaaa cia skaitosi gera koplektacija? klima beveik pas visas, is tokiu nevisai eiliniu tai tik porankis ir koju apsvietimas, toliau standartas na ok skydelis su gaugem.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 18, 09:42:52 sukūrė Sintetic »

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #18: 2011 Birželio 18, 11:35:27 »


tai kaaa cia skaitosi gera koplektacija? klima beveik pas visas, is tokiu nevisai eiliniu tai tik porankis ir koju apsvietimas, toliau standartas na ok skydelis su gaugem.
[/quote]

Ir medis kazkoks  is daliu surinktas :) Koju apsvietimas orginalus ? Siaip gi rausvas buna , bent pas c5 ... su tokia komplektacija tikrai nemaciau ,maciau geriausiu atveju su medziu ir prieki elektriniais langais :)

Kaip matau, kiek žmonių- tiek ir nuomonių.. Pats aišku norėčiau 103kw, palakstyt mėgstu, bet tėtė važiuoja LABAI ramiai, jam net automatas labiau tiktų. Na, matysim kaip čia bus. Realiai tai ta mašina anksčiau ar vėliau bus mano. O kokie atsiliepimai apie automatus?
nuomones visu vienodos, tik idemiai perskaityk, 1,9 pigiau patarnaujamas variklis ir tiek. patvarus tiek vienas tiek kitas, tik tiesiog visokiu sudniekiu brangesniu pas 1,9 maziau, tokiu kaip termomovos guolis, itemejas su emortiku (pas 103), apatinis skyvas, vakum pompa (daznai kalent pradeda) ir t.t
 

85 irgi itempejas su amortiku  ;)


Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #19: 2011 Birželio 18, 12:52:51 »
pas c5 koju apsvietimas tikrai ne rausvas ,o baltas raudonai sviecia tik ant duru zemiau spynu po durim irgi baltas

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #20: 2011 Birželio 18, 18:23:53 »


tai kaaa cia skaitosi gera koplektacija? klima beveik pas visas, is tokiu nevisai eiliniu tai tik porankis ir koju apsvietimas, toliau standartas na ok skydelis su gaugem.

Ir medis kazkoks  is daliu surinktas :) Koju apsvietimas orginalus ? Siaip gi rausvas buna , bent pas c5 ... su tokia komplektacija tikrai nemaciau ,maciau geriausiu atveju su medziu ir prieki elektriniais langais :)

Kaip matau, kiek žmonių- tiek ir nuomonių.. Pats aišku norėčiau 103kw, palakstyt mėgstu, bet tėtė važiuoja LABAI ramiai, jam net automatas labiau tiktų. Na, matysim kaip čia bus. Realiai tai ta mašina anksčiau ar vėliau bus mano. O kokie atsiliepimai apie automatus?
nuomones visu vienodos, tik idemiai perskaityk, 1,9 pigiau patarnaujamas variklis ir tiek. patvarus tiek vienas tiek kitas, tik tiesiog visokiu sudniekiu brangesniu pas 1,9 maziau, tokiu kaip termomovos guolis, itemejas su emortiku (pas 103), apatinis skyvas, vakum pompa (daznai kalent pradeda) ir t.t
 

85 irgi itempejas su amortiku  ;)


[/quote]apsvietimas koju pas c4 toks originalus, pas 85 dar vienu kazkokiu roliku brangiu papildomai daugiau negu pas 103, 

Neprisijungęs tauciuxxs

  • Įrašai: 793
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #21: 2011 Birželio 20, 17:58:37 »
pas mane 1.9 c4. komplektacija sakyciau kkad nera taip kad kas rase kad neimanoma tokios rast su geresne pridedu foto, tik dabar komplektacijos pacio idetas s vairas, toliau viskas is gamyklos  :)




tai kaaa cia skaitosi gera koplektacija? klima beveik pas visas, is tokiu nevisai eiliniu tai tik porankis ir koju apsvietimas, toliau standartas na ok skydelis su gaugem.
nesakau kad pilnas farsas, bet mates tokiu kur vapse nieko nera, o medis ten patrukinejas ant pelenines taip atrodo kad sviesesnis
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 20, 18:01:08 sukūrė tauciuxxs »

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #22: 2011 Birželio 20, 18:44:42 »
tai kad cia tik klima ir yra, daugiau nieko.

Neprisijungęs tauciuxxs

  • Įrašai: 793
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #23: 2011 Birželio 20, 18:53:22 »
tai jo, tik klima ir ratai, turbut tau geriau maisas uz veliura jei daugiau cia nieko neizvelgi

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A6 (C4) pirkimas
« Atsakymas #24: 2011 Birželio 20, 18:56:06 »
o ratai i komplektacija pagal tave ieina? :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
34 Atsakymai
9408 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 19, 11:37:53
sukūrė Vytautas88
10 Atsakymai
3440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 20, 18:14:08
sukūrė eibis
1 Atsakymai
1619 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 10, 21:07:14
sukūrė orzo