Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kodėl dyla padangų vidiniai krašai su didesniais nei oem ratais sužemintose C3?  (Skaityta 30223 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
O slėgis nėra per mažas? Bandyk pūsti daugiau

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kiek? 3.0?

aš apskritai nesuvokiu, kaip posūkio metu apkrova didesnė vidinei sienai nei išorei.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Nebejuokaukite apie blogus suvedimus, del tokiu dalyku naujos temos nekurciau
čia kažkokie dinaminiai reikalai, veikiantys ant apkrovos, posūkio ir t.t. kažkas susiję su sužeminimu ir ratų dydžiu
vat ir nėr ką juokaut čia, suvesk šituos du pasisakymus į krūvą, t.y. pasidaryk gerą suvedimą, tiksliau tavo atveju čia bus išvirtimas ant sužemintos auto su tais didesniais ratais. faktas kad pagal gamyklinius parametrus netinka. Stebuklų nebūna šitoje srityje, bet ko pasiklausk kas išmano ar intike pasiskaityk kas įtakoja padangų dilimą visokio tipo, manau skaitei bet kažkodėl tikėt vistiek nenori  :-)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kas yra geras suvedimas? ar gera geometrija jei tą turi omenyje?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
čia kalba eina apie priekį, tai vadinasi apie ratų suvedimą, išvirtimą ir poslinkį; vairo ašies polinkį ir priekinė ašies poslinkį, kiek darosi ant C3 aš nžn, bet turi pasidaryti viskas taip kad padangos nediltų ten kur jos neturi dilti, mašinos netrauktų į šoną važiuojant arba stabdant. susigaudantis meistras turi žinot kuriuos parametrus reik keist jei mašina sužeminta ar praplatinta važiuoklė, ar tu nori stabiliau į posūkius įeit ant didesnio greičio (žinoma padangos kentės) ir t.t. ir pan. Klaipėdoje pasakai kas mašinoje nukrypta nuo standarto, ko nori, tau pasako įmanoma ar ne ir kokios pasekmės. Viskas.

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Butent ir dar pasakyk kokiam sporte vaziuosi su dvuxsotke, pareguliuos

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
"nuvežti subinę į darbą" :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
kiek? 3.0?

aš apskritai nesuvokiu, kaip posūkio metu apkrova didesnė vidinei sienai nei išorei.

Tai ko čia nesuvokti? Žiūrint į kurią pusę suki, į tą sieną ir gauni gi apkrovą. Man zafirai ėdė išorinius kraštus, bet nuėmė kaip su ranka, kai pradėjau vietoj 2,2 po 2,6 pūsti ir ant vietos apsisukinėjant vairo iki galo neužlaužti

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai ko čia nesuvokti? Žiūrint į kurią pusę suki, į tą sieną ir gauni gi apkrovą.
va čia labai teisingai pastebėta/pasakyta  (y)

P.S. užtikau paprastai lietuviškai išdėstyta viskas (tik 'casteris' kažkodėl liko neišverstas į 'poslinkis' :) ) gal kam įdomu ir pravartu bus
http://www.suvedimas.lt/ratu_suvedimas.html#suvedimas


Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai ko čia nesuvokti? Žiūrint į kurią pusę suki, į tą sieną ir gauni gi apkrovą. Man zafirai ėdė išorinius kraštus, bet nuėmė kaip su ranka, kai pradėjau vietoj 2,2 po 2,6 pūsti ir ant vietos apsisukinėjant vairo iki galo neužlaužti
?
Klausimas kodel sukant i kaire pvz., nesueda man desinio rato isorines sienos, kur apkrova didziausia, o vidurius eda

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pala, aš vistiek nebesuprantu jau... Tai tau ėda išorinius kraštus ar padangos vidurius??? Kiek aš matau, tai ėda kraštus, tai apie tą ir kalbu. Jei tau ėda vidurius, tai tikrai su slėgiu bėdos pas tave

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dabar čia skaitau, seku tą temą, o negali būt, kad kai daraisi suvedimą ant žieminių ratų, t.y. mažesnių, o po to vasarai ją sužemini ir uždedi R17 ratus, dėl didesnių ratų ir pažemintos kažkiek važiuoklės, išvirsta rato apčia kažkiek į lauką, o ratų viršus į vidų ir dėl to ėda vidinius kraštus? Juk būtų logiška, kad toks ėdimas nereikalauja net jokių perkrovų ar posukių, nes principe važiuojant tiesiai, tau ratai pavirtę gaunasi? Nes imant automatiškai žemintą auto ant coilų pvz ir sužeminta max, kažkiek ratai išvirsta ir be camber plate'ų imant pvz kokias Hondas, tai sakyčiau, kad čia būtų tikėtinas dalykas. Ir jeigu tiesiog pasikeistum tvarkingas padangas ir pabandytum pasidaryt su vasariniu komplektu suvedimą ir laikui bėgant pastebėtum kas vyksta įdomumo dėliai. Gal ir nusišnekėjau, bet mano galva logiškai sumasto tik tokį padangų vidinių kraštų ėdimą.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Dabar čia skaitau, seku tą temą, o negali būt, kad kai daraisi suvedimą ant žieminių ratų, t.y. mažesnių, o po to vasarai ją sužemini ir uždedi R17 ratus, dėl didesnių ratų ir pažemintos kažkiek važiuoklės, išvirsta rato apčia kažkiek į lauką, o ratų viršus į vidų ir dėl to ėda vidinius kraštus? Juk būtų logiška, kad toks ėdimas nereikalauja net jokių perkrovų ar posukių, nes principe važiuojant tiesiai, tau ratai pavirtę gaunasi? Nes imant automatiškai žemintą auto ant coilų pvz ir sužeminta max, kažkiek ratai išvirsta ir be camber plate'ų imant pvz kokias Hondas, tai sakyčiau, kad čia būtų tikėtinas dalykas. Ir jeigu tiesiog pasikeistum tvarkingas padangas ir pabandytum pasidaryt su vasariniu komplektu suvedimą ir laikui bėgant pastebėtum kas vyksta įdomumo dėliai. Gal ir nusišnekėjau, bet mano galva logiškai sumasto tik tokį padangų vidinių kraštų ėdimą.
nusisnekejai, padangos gali itakoti suvedimo daryma, jei desi laikiklius ant padangu :-] diskas ar 15 ar 22 coliu jis stovi taip pat kebulo atzvilgiu

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Apie kokius paramterus eina kalba? Tu supranti kad cia ne daugiasvirte pakaba ir gali reguliuoti tik suvedima ir kazkiek isvirtima abiem asim?

Nebejuokaukite apie blogus suvedimus, del tokiu dalyku naujos temos nekurciau
apie tuos pacius parametrus, esme, kad jie gali kazkiek skirtis sport ir paprastai pakabai, kitaip sakant, kad gali buti neteisinga daryti suvedima sport pakabai pagal paprastos pakabos parametrus, bet faktas, kad isvirtimas prieky jau nepasidarys normalus, nes jis nesireguliuoja

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane pasidaro prieki isvirtimas ant nuliuku. Ant ribos, bet pasidaro

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pala, aš vistiek nebesuprantu jau... Tai tau ėda išorinius kraštus ar padangos vidurius??? Kiek aš matau, tai ėda kraštus, tai apie tą ir kalbu. Jei tau ėda vidurius, tai tikrai su slėgiu bėdos pas tave
Penkis metus priekinej asyje nepataikau slegio?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
vidurines sienas/kampus

Tu gal nori pasakyti ne vidurines, o VIDINES?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tu gal nori pasakyti ne vidurines, o VIDINES?
Jei vidurinės tai tada perdaug slėgio :) balionas :) Domas šiek tiek ne tą žodį panaudojo, jam vidinius kraštus ėda.


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Zoeziu mastyk kaip nori,bet jei eda vidinius krastus,tai tik isvirtimas gali buti kaltas,turint omeny,kad suvedimas ok

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
tai jau nebe slėgis?

Slėgis ėstų vidurį arba ABU šonus, bet ne vieną. Kartais išorę dėl slėgio ima, nu bet neteko susidurti, kad vidų kapotų. Dėl vidaus visada būdavo kaltas išvirtimas, ypač ant dropintų važiuoklių, nes kuo daugiau leidi, tuo labiau ratai į /-\ eina

Neprisijungęs Kkaroliss

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Keisti išvirtimą dar į + galimybės nėra? Man vistiek labiau čia panašu į suvedimą.
Pvz kaip nuvalgė dėl suvedimo, tau taip pat valgo?:
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 23, 13:03:21 sukūrė Kkaroliss »

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki,
Kiek žinoma, daug kas skundžiasi kad ėda padangų vidurius. Kodėl? Jei išvirtimas suvedimas pasidaro idealiai?
R15/195/65 žieminukai - viskas idealu, niekas nedyla...
Kokie sprendimai? ...
Kadaise man buvo panašiai. Priežastis labai jau banali, - mano naudojamas manometras rodė pieno riebumą. Pamatavus kitu manometru viskas paaiškėjo, tik nuplėštas protektorius jau nebeataugo.   :bedantis:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
31 Atsakymai
3461 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 05, 16:52:41
sukūrė Minde
21 Atsakymai
2585 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 02, 09:35:08
sukūrė garazasTDI
2 Atsakymai
1612 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 16, 14:33:33
sukūrė tauraginis