Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820162 kartus)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #9325: 2010 Lapkričio 07, 20:48:27 »
greičiausiai termostatas pasibaigė. Ventiliatorius per anksti nesudirbinėja? Pasimatuok tempertatūrą prie daviklio realią, gal tikrai daviklis grybauja
Cia tik siaip del idomumo noriu paklausti kokia itaka gali daryti pastoviai besisukantis ventiliatorius radiatoriaus, jei nermostatas nepakilus temperaturai neleis ausinimo skysciui per radiatoriu teket? ;) Pas mane kazkas susiknise su laidais ventiliatoriaus, tai as ji rankiniu budu (per migtuka pajunges) ir pirmu greiciu ventiliatorius pastoviai sukdamasis nenumusa zemiau ~90 nenumusa nei stovint nei vaziuojant, o antru greiciu truputi zemiau 90 ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032404 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826392 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330