Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1824012 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #9225: 2010 Spalio 29, 00:19:27 »
Nu nežinau... Viduj tai iš viso apie JOKIUS lipdukus neeina kalba... Kaip kiti dar ant medžio kur nors užvaro kokį tai idiotišką lipduką  :f (n)
O ant išorės taip pat - turbūt su šautuvu turėtų stovėt , kad užklijuočiau kokį tai LT ar žalią klevo lapą...
...o čia dabar kažkoks spalvotas fekalijų rinkinys priklijuotas ant skydelio priešais pat nosį , nu ką aš žinau - niekada gyvenime  (-)
Tiesa , išorėj tai viena išimtis pritaikyta :D
o ka cia tau lipdukas nelygis jau, jei bus lipdukas masina kitokia bus ar negausi respecto tasku?  :-]
siomka , eik užsilipink lipduką ant skydelio kokį :D
Ne , iš tiesų nežinau , turiu tokį keistą dalyką , kad negaliu pakęst nieko tokio svetimo mašinoje :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1853492 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032774 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828927 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330