Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822623 kartus)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #9175: 2010 Spalio 26, 21:41:37 »
kad su tuo vairu tai mistika.. :V pas mane sunkiai, o kai teko atsisest uz vairo audziaus avante tai nustebes likau koks lengvas vairas, nors irgi su R18 placiais ratais ir t.t.
man tas pats, kai pirkau buvo lengvas, po to sunkejo sunkejo ir viena ranka jau niekaip nepavairuosi, dabar lyg biski atsigavo vel, siurblys tepalus leidzia, tai ant jo nurasau viska, kazkada, kai i kuzmos atsisedau, tai net pyktis sueme, kad pas ji lengvas,o pas mane ne  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850581 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032658 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828237 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330