Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822753 kartus)

Neprisijungęs A200TQ

  • Įrašai: 1504
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #8850: 2010 Rugsėjo 24, 13:18:06 »
Sveiki, na ka iskilo tokia beda.... vat eme ir pradejo neveikt stoglangis ir el . langai (nereguoja mygtukai i nieka, ir nebesviecia)... idomu tai, kad veikia priekinis keleivio langas, bet tik atidarant is keleivio duru. Gal kokiu pasiulymu yra kas cia galejo nutikt?
jei neklystu po vairu yra 2 reles vienai ir kitai pusei, bet tada kodel veikia keleivio priekinis langas bet neveikia galinis?

P.S. veidrodeliu valdymas veikia, salono sviesa veikia, po kapotu visi saugikliai sveiki, po vairu dar nelindau)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850944 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032664 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828314 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330