Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1819869 kartus)

Neprisijungęs gurksnis

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 3458
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #8575: 2010 Rugpjūčio 30, 14:49:42 »
Ir žinai profesoriau  :-]
Nu va jau ir mano laipsnį išsiaiškinai  ;)
Nebijai, kad pats gali būti suvalgytas kartu su tamstos V indekso 255 padangom ant tavo minėtojo užšalusio prūdo, kuriame visą žiemą suki ratus?  (r)
O žmonės ir stradalina, nes tiek stabdyti, tiek saugiai pajudėti patogiau ir lengviau siauromis.
Pats žiemą atvažinėjau su 225, incidentų neapturėjau, bet vistiek šiai imsiu max 205.

p.s. girdėjau šiemet visuose žiemos raliuose bus uždraustos visos žieminės padangos, siauresnės nei 255, nes su jomis mažai avarijų  :P

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845561 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032234 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826082 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330