Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821646 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #825: 2008 Lapkričio 08, 21:43:22 »
Nuo ko mirksi raudonas sauktukas? Nes pas mane tarkim jei silpnai stabdzius paspaudi nieko, bet jei iki galo numini tai pradeda mirkset jis. Cia kriausiai gali but galas?
Ir jis dar turėtų pypsėt :D
Taip visada jeigu quattrei skambinu galiu pasakyti , ar jis važiuoja su savo zylu ar ne :D
Kalbam , jeigu išgirstu PYYYYYP, PYYYYP , PYYYYP , tai viskas aišku pasidaro , kad ką tik pastabdė  :-]
Beje , pas mane tas pradeda mirksėt ant vietos kelis kartus paspaudus giliai  :V
ei blin , noriu skydelio su autochecku , kad jau taip veikia  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 08, 21:47:32 sukūrė quattro »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1848653 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032594 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827671 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330