Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820285 kartus)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #800: 2008 Lapkričio 04, 13:09:04 »
Iš kur tokios žinios,kad vokiečiai dažo savo mašinas kas 3-5metus???? Jei buvo iš dalių lipdyta tai taip,bet kad taip nutrintų ar pan., tai neteko susidurti.
nu taigi sakau kad tevas masinas varinejo is vokieciu 10 metu atgal (apie 10 metu senumo auto). ar daba jie taipat auto priziuri as nezinau, bet pries 10 metu ir daugiau tai sake jas tikrai  perdazinedavo. vat tokios ir zinios, pats gi nebuvau ;)
na gal koki karta ir perdazydavo, bet nemanau kad jiems yra tikslas jas perdazinet, nes kita nusipirkt turbut labiau apsimoka nei perdazinet, nebent turi pazinciu kur pigiai dazo :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845762 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330