Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821122 kartus)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #6150: 2010 Sausio 01, 20:24:35 »
pornuxa tas senas abs, stabdai mašina nestoja, pedalas šoka atgal, atjungi ir ramu ;)
kiek vazinejau, visada tas abs gerai veike ir padedavo, tai galvojau ko cia visi kabinejasi ir keikia ji, bet kai paciam karta netiketai is salutinio ant ledo atlekus ir stabdant pedalas nifiga nesispaude tik tarskejo o masina net nepriletino  :-{ gerai, kad nebuvo gatvej masinu, tai skersas siaip taip isemiau posuki, tai nuo to laiko kreivai ziuriu i senus abs

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1847620 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032562 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827351 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330