Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820406 kartus)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #4175: 2009 Liepos 03, 15:19:35 »
Idėja faina, tik man reik bent vairą užsidėt. Šandien užsižiebė engine checkas, po skydelio taisymo, kuris nepasitaisė. Gal kas labai norėtų su manim susikeist skydeliais pabandyti? Ten keli varžtai viso labo, na ir vairą nusimesti reikia.
pas mane apardytas tik idetas ir neprisuktas, vairo nuimt nereikia  ;), tai galeciau duot pasiziuret, pas mane viskas veikia visos lemputes tik spidometro rodykle megsta pasokinet

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845990 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826707 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330