Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820344 kartus)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #4175: 2009 Liepos 03, 13:40:27 »
kai kas vyksta  :G (+)


pilka kilima reikia keist :V nelabai derinasi jau kai vienas komponentas liko pilkas :D
ne,vat kai stoga pakeisim - nebus kur dingt :-]
Su vairuotojo sedyne beda - pakirkinus motoriukai dirba ok,prijungus prie prie valdymo bloko - veikia tik atlosas i viena puse :-] gal kas turit memory bloka (zinau is kur pasiskolint patikrinti,bet itariu jame ir bus beda). :V
Laidai tiesiai nuo akumo per saugikli :)
Keleivio sedyne pamaigiau - blia kiek ji turi funkciju palyginus su paprasta mechanine  :G

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845801 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032463 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826611 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330