Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821249 kartus)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #4050: 2009 Birželio 29, 08:51:34 »
nzn pas mane jokiu probleminiu vietu nera, kaip ir rudziu  (be)
na,tada su tuo ir galim pasveikint ;) nes nesuprasi nuo ko (ar nuo gamyklos,ar nuo tolimesniu eksploatavimo salygu,ar dar nuo ko) problemines vietos yra priekiniai sparnai(ypac desinys ties arka),aplink priekini ir galini langus,gale aplink visa bamperi,ir dureliu kampai. Kas daugiau zyliausku mate(silkiu taip pat) patvirtins ;) taupe turbut jau tada :-]
na pas mane ten kur isvardinai nera irgi rudziu :V yra tik mazos rudeles (taskiukai) ten kur buvo pazeistas kebulas ir neuztvarkytas arba blogai uztaisytas.
kaip ir minejau - nelabai aisku nuo ko tai priklauso. Itariu prieziura,regionas kuriame masina gyveno ir t.t. - pas mane yra,kai pirkau nebuvo :D masina nedauzyta,nevartyta :)
pries tai tureta 10vT buvo ledu ledas siuo atzvilgiu :V vat ir zinok  ?!?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 29, 08:55:45 sukūrė quattre »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1847903 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032570 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330