Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820479 kartus)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #3625: 2009 Birželio 05, 19:44:25 »
koks buvo co ant duju?

Zinok nepamenu ir vakar technikine ejau savo eiga tai CO geras buvo ir dujomis ir benzu nezinau kur tech lapus padejo ten buvo parasyta net tech specialistas nustebo kaip CO toks geras kompresija irgi gera siandien matavau na variantas kad laidai lievi nes no name itariu is gariunu nes man atnese uz 35 litu  :D supakutus, bandysiu tada gal senus sudeti.
tokius laidus i siuksline ir normalius naujus dek, o jei karta rimtai sove, tai tiek is to reguliavimo ir naudos jei sklende sulankste  :D viskas vel is naujo, va tau ir pigus laidai  :-]

Sklende gera ziurejau abi ir ta po gofra ir ta kur pries kolektoriu, zvakes Denso issukau normalios. Kompresija gera nu keisiu laidus jei bus blogai tai nezinau nes laidai bosh viena pirkau tai 56 mokejau  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1846232 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826794 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330