Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820475 kartus)

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #3575: 2009 Birželio 02, 22:37:01 »
tai kad netinka nuo kitu audiniu.jei butu tike jau buciau nupirkes is turgaus,nes tie zmones jei neturi ko tau reik bando kanors kitko pritaikyt bet kad netinka.na pas mane 2.3 variklis.o tu koki trosa turi?
jauciu ju nebegamina todiel ,kad jie netruksta,bet as buvau vienas is milojono kuriam nutruko :-]
Nuo 2l irgi turetu tikt

nu tai butu pasake audi centre jei butu tike. as bent manau.
nu reikes po srotus dar pasivazinet gal netycia sudauze per si laika kas audine su 2.3 :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1846213 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032485 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826790 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330