Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1823807 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #3550: 2009 Gegužės 29, 14:27:08 »
Klystat as esu is to jaunimo, bet ne is tu zmoniu kur lauzo masinas ir vien tik padraskymui perka(nors nemanau kad is cia kuris nors pirko masina vien del to, kad ja suremontuoti ir garaze laikyti), bet dauguma dabartinio jaunimo ziuri i japonu zaisliukus nuo visokiu kompiuteriniu zaidimu prisiziureja ir galvoja kad jos gerai eina, o apie tokias tevuku masinas kaip silkes net negalvoja, geriau kregzde golfas, dar anksciau kalibra gerai ejo(ATA jom). O vaikam dabartiniem, tai daugelis tiurlingu gedos lentoj yra stebuklai ir jie gave teises uz tuos gaidingus mokes pinigus, nes tiurlingas ju svajone ;)
  Kad dauguma cia musu jaunu, zinom mes ta situacija...
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1853035 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032743 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828830 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330