Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820996 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #3525: 2009 Gegužės 27, 22:36:15 »
As irgi manau, kad jei klausia tokios masinos + ir - tai masina ne jam (-)

Kaip suprast ta tavo "masina ne jam"? as apie savo senaji ford scorpio tokiu pliusu ir minusu galiu privardint,kad keliu pranesimu neuzteks :) . Gi turiu betkokia masina ir zinai savininkas jos galimybes,ir tuos pacius +ir-  :D
Na as tiesiog manau, kad zmogus perkantis tokia masina turi ja jau myleti, ar bent turejes panasu modeli turetu but, nes dauguma tokiu atveju kai tokias masinas nusiperka "siaip sau" pasibaigia masinos sugadinimu :V
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1847326 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032547 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827238 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330