Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822700 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19950: 2016 Spalio 18, 08:43:32 »
pas mane subilda kažkas, kai važiuojant atleidi gazą. Tada ir pati mašina susitampo dar. Buvau palindęs po ta mašina, tai net ir paprastą, neilgą atsuktuvą užkišus už traverso, jis pasijudina nesunkiai. Kažkaip nujaučiu, kad neturėtų taip būt :D Daug reikalų, kad pakeist tas visas gumas? Traversą reik nusiimt? Preso reikia?
traversą nusiimt reikės. Dažniausiai gumos išsiima lengvai. Sunkiau sukišt naujas. Bet sutepa kokiu solidolu ir sukala be preso jas dauguma :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850806 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032662 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828296 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330