Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1812646 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19850: 2016 Rugpjūčio 31, 13:43:48 »
Jei 2.2 motoras, tai pas ji KZ ir nieko ieskot ten nereikia.
geriausiu atveju katalyza ispjauk, jei dar neispjautas.

siaip man dabar idomu pasidare del KU + kat ir lambda. Cia gal i 86m modelius tik tokie ejo. Bet jei visa sita sistema sukista i KU silke, tai kompas jau turi kitas but, ar ne? siaip ir kw kazkiek prarandama per katalyza.
samotomas, o pas tave kelintu metu KU silke?
Dokumentuose rašo, kad 89m. Įleistarankė. Bet variklis buvo keistas. Originaliai 5cyl 85 kw stovėjo. Motorą keitė ankstesnis savininkas, tai nežinau tiksliai kaip ten buvo. Bet pagal mane įpurškimas paliktas senas. Taigi buvo 85 kw su k-jetronic. Matyt buvo ir 85kw su tokiu įpurškimu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027327 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820374 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330