Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1171697 kartus)

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19575: 2016 Birželio 30, 16:54:37 »
as pamenu kai vienoj detaliu parduotuvej pas pazistama pirkau silkei sake ~60-70Lt kainavo tada, ziuriu padave lemorder, iskart klausiu: "cia lemforderis tik tiek kainuoja", ir iskart buvo atsakyta "gali buti i betkoki ipakavima ideta, o kur tikras kur ne - nera ko paklausti, bet pats supranti..." nuo tada pradejau ziureti ne tik kas ant dezutes ar maiselio, bet dar ir ka galima ant pacios detales rasti.
nu tiek tai savaime suprantama, bet blin, kai moki 5 eurus už ale lemfiorderį, gero tikėtis naivu.
kaip gali ZF'as už tiek pigiai pagaminti, ir atvežti, ir dar daug kam pinigų pakeliui "nubarstyti"? nereikia būti naiviems.
kol kas laukiu ats dėl oemų, https://www.akmotorsport.net/ turi tik aliuminius, užklausiau ar negali pagaminti polyurethane 75sha - gatvinių
nesutinku del kainos, atsimenu uz lemfiorderio sarnyra mokejau 94Lt kai kiti pigesni po 50-60kainavo ir nich..a nelaike. Siaip jei butu visa prekyba ne apipi..nejimu paremta, o rimta prekyba, tai tie Lemforder'iai kainuotu tikrai ne daug daugiau uz kinieciu metala. Savikaina nera didele tu detaliu, antkainiai yra nesveiki. Kai randi kaip pvz: purkstuku antgalius kompl uz ~180Eur ne LT ribose ir tie patys purkstukai tokiuose pat ipakavimuose LT kainuoja nuo 350-450 tai manau nebukim naivus del tu kainu skirtumo ir ju kokybes.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19576: 2016 Birželio 30, 18:19:36 »
nesutinku del kainos, atsimenu uz lemfiorderio sarnyra mokejau 94Lt kai kiti pigesni po 50-60kainavo ir nich..a nelaike. Siaip jei butu visa prekyba ne apipi..nejimu paremta, o rimta prekyba, tai tie Lemforder'iai kainuotu tikrai ne daug daugiau uz kinieciu metala. Savikaina nera didele tu detaliu, antkainiai yra nesveiki. Kai randi kaip pvz: purkstuku antgalius kompl uz ~180Eur ne LT ribose ir tie patys purkstukai tokiuose pat ipakavimuose LT kainuoja nuo 350-450 tai manau nebukim naivus del tu kainu skirtumo ir ju kokybes.
jei Limforder ilgiau laiko tai logiškai ir savikaina didesnė turėtų būt. Medžiagos kokybiškesnės. Aš kai Lemforder šakes susidėjau tai ir užmiršau apie jas. Dabar trečią TA jau eisiu. Jokio laisvumo.
Bet aišku proto ribose turėtų būti antkainiai. Turėtų tiek kinietiškam š... tiek geram daiktui tas pats procentas antkainiui būti.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19577: 2016 Liepos 02, 00:23:57 »
taupo beveik visi.
padaro sailentą universalų, kai pvz oeminis buvo 3 tipų pagal variklius.

Edgaras jau atrašė mano temoj kas kaip.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19578: 2016 Liepos 03, 21:44:35 »
Tiems, kas yra montavę silkei purvasaugius: prie ko juos pritvirtinot gale? Tik po to kai gavau purvasaugius, į galvą atėjo mintis, kad galinėse arkose nera plastikinės apsaugos. Taigi negręžiojant kėbulo, nėra kaip pritvirtinti. Aišku galima nusipirkti kinietiškas plastmases po arkom ir po to prie jų purvasaugius kabint, bet ir tas plastmases paprasčiausiai nėra prie ko prisukt.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19579: 2016 Liepos 03, 22:30:01 »
Tiems, kas yra montavę silkei purvasaugius: prie ko juos pritvirtinot gale? Tik po to kai gavau purvasaugius, į galvą atėjo mintis, kad galinėse arkose nera plastikinės apsaugos. Taigi negręžiojant kėbulo, nėra kaip pritvirtinti. Aišku galima nusipirkti kinietiškas plastmases po arkom ir po to prie jų purvasaugius kabint, bet ir tas plastmases paprasčiausiai nėra prie ko prisukt.

tu čia sau nori tuos purvasaugius dėt? čecholai, purvasaugiai... čia jau pensija kvepia :D

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19580: 2016 Liepos 03, 22:33:56 »
sekantis zingsnis - gumine virvute (zaibolaidis) apacioj po galiniu bamperiu.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19581: 2016 Liepos 03, 22:47:29 »
tu čia sau nori tuos purvasaugius dėt? čecholai, purvasaugiai... čia jau pensija kvepia :D

O pavyzdžiui kuom čia senatve atsiduoda? Nepasakyčiau, kad blogai atrodo. Bent jau mano skoniui. Aišku čia 200, o ne 100, bet skirtumo daug nėra. Be to praktiška. Pastoviai kampai pradeda rūdyt, nes dažai nusikapoja akmenukais
:D „čecholai“ irgi praktikos sumetimais. Kol nerasiu tenkinančio odos salono, bent jau nevažinėsiu iš šono lendančiu porolonu ir lopyta sedyne :D
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 03, 22:51:39 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19582: 2016 Liepos 03, 22:59:46 »
Nuo purvasaugių dar labiau kebulas supūna ties tvirtinimais. Pas mane prieky sparnai supuvo, gale kebulas nuo šitų bruzgavykų.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19583: 2016 Liepos 03, 23:13:37 »
Nuo purvasaugių dar labiau kebulas supūna ties tvirtinimais. Pas mane prieky sparnai supuvo, gale kebulas nuo šitų bruzgavykų.
jei netvirtini prie metalo, rūdyt neturėtų. Prieky tai posparnis yra. O va gale tik metalas. Gręžt skyles tik koks idiotas galėtų

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19584: 2016 Liepos 03, 23:35:39 »

O pavyzdžiui kuom čia senatve atsiduoda? Nepasakyčiau, kad blogai atrodo. Bent jau mano skoniui. Aišku čia 200, o ne 100, bet skirtumo daug nėra. Be to praktiška. Pastoviai kampai pradeda rūdyt, nes dažai nusikapoja akmenukais
:D „čecholai“ irgi praktikos sumetimais. Kol nerasiu tenkinančio odos salono, bent jau nevažinėsiu iš šono lendančiu porolonu ir lopyta sedyne :D

senatve atsiduoda tuo, kad dažniausiai tik pas pensininkus ir būna tie bajeriai :D aišku čia kiekvienam savo. Pas mane nėra ir tikrai nedėčiau. O dėl foto, tai labai dažnai būna, kad prisižiūri žmonės internete visokių mandrybių, o realybėj visai ne taip gaunasi. Kaip pvz. pamato kokius ratus ant sužemintos, su apdailom ir t.t. mašinos, nusiperka, užsideda ant kokio džipo su balioninėm padangom ir stebisi, kad kažkaip nesižiūri :D tokių ir panašių pavyzdžių į valias :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19585: 2016 Liepos 03, 23:44:30 »
senatve atsiduoda tuo, kad dažniausiai tik pas pensininkus ir būna tie bajeriai :D aišku čia kiekvienam savo. Pas mane nėra ir tikrai nedėčiau. O dėl foto, tai labai dažnai būna, kad prisižiūri žmonės internete visokių mandrybių, o realybėj visai ne taip gaunasi. Kaip pvz. pamato kokius ratus ant sužemintos, su apdailom ir t.t. mašinos, nusiperka, užsideda ant kokio džipo su balioninėm padangom ir stebisi, kad kažkaip nesižiūri :D tokių ir panašių pavyzdžių į valias :D
prisižiūrėjęs ir aš tokių atvejų :D nuotrauką numečiau tik kaip pvz kad ir brazgavykai gali visai tikt. Aišku jei ne tokie kaip ant žigulių dėdavo: dideli iki žemės iškirpti iš gumos :D  pas mane seniai tokie kaip nuotraukoj su žiedais voliojasi garaže. Sakau pažiūrėsiu kaip žiūrėtųsi, bet nesugalvoju kaip gale negadinant skardų uždėt.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19586: 2016 Liepos 04, 18:56:41 »
Nuolat dega tepalo slėgio lemputė. Tepalo lygis norma, niekur nesitaško. Buvo bėdų su skydeliu, uzvedus apsuku rodyklė paspyruokliuodavo nors apsukos kartu nekilo ir variklis gesdavo. tai perlitavau skydelio kontaktus ir susitvarkė. Užtat po tų gesimų dabar dega ta lemputė. Perėjau su lituokliu viską dar kartą, bet nepadėjo. Bijau važiuot kur toliau važiuot kol ji dega. Kaip žinot, kad ne variklyje bėdos?
Ir dar įsijungus aušinimo ventiliatoriui krenta laisvos apsukos stiprokai. Čia normalu? Ir užvedus šaltą variklį niekada nėra pakeltų apsukų variklio pašildymui. Čia gal susiję?

Neprisijungęs Sposas

  • Įrašai: 792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19587: 2016 Liepos 04, 19:25:33 »
Sveiki. Gal kas paleidę senalaides dėžę dalim? Reikia dantracio kur greicio trosą suka. Dedasi ant pusasio. Detalės kodas 016409187. [/size]Schemoj nr.14
tinka nuo 5cil 5begės fwd ir quattro
https://pubimg.4mycar.ru/images/full/00f46de5c07e3b27381384f4f3582d9eb6.jpeg




[/color]

Neprisijungęs AlgimantasTQ

  • Įrašai: 625
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19588: 2016 Liepos 04, 19:55:02 »
juokas juoku, bet tas žaibolaidis galan man patink, reiktų kada ant silkės užmest:D

p.s samotomas, tu važinėji kada su savo silke, ar vien garaže sėdi? neskaitau aš tų tavo komentarų, bet jeigu tik naujas pranešimas c3 kokioj temoj, tai tavo ilgiausias tekstas su problemom:D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19589: 2016 Liepos 04, 20:36:13 »
juokas juoku, bet tas žaibolaidis galan man patink, reiktų kada ant silkės užmest:D

p.s samotomas, tu važinėji kada su savo silke, ar vien garaže sėdi? neskaitau aš tų tavo komentarų, bet jeigu tik naujas pranešimas c3 kokioj temoj, tai tavo ilgiausias tekstas su problemom:D
Paskutinį mėnesį daugiau garaže sėdžiu :D Kaip koks prakeiksmas pradėjo viskas byrėt iš eilės. Kol važiuoju dar nieko, tik pastovi ilgiau ir vėl koks naujas gedimas :D Genda stovėdama. Pranešimų būtų mažiau, bet turint silkę remontuot tenka pačiam vairuotojui. Nei įpurškimo, nei elektros niekas neapsiima. Visi žino, kad hemorojus su tais senais krepšais. Tai ir ieškau patarimų, kad nenusigrybaučiau

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19590: 2016 Liepos 04, 20:43:49 »
Bet nesinori mest senutės ir viskas :D Nors jau žvalgausi kažko bent 10m naujesnio kasdienai drožt, kol silkę atkelinėsiu. Su laiku atsikratysiu prakeikto mechaninio įpurškimo ar bent jau potenciometro, mesiu lauk dujas, perdažysiu.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19591: 2016 Liepos 04, 20:57:40 »
Bet nesinori mest senutės ir viskas :D Nors jau žvalgausi kažko bent 10m naujesnio kasdienai drožt, kol silkę atkelinėsiu. Su laiku atsikratysiu prakeikto mechaninio įpurškimo ar bent jau potenciometro, mesiu lauk dujas, perdažysiu.

nusipirksi antrą mašiną, silkei išvis laiko neliks :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19592: 2016 Liepos 04, 21:17:25 »
nusipirksi antrą mašiną, silkei išvis laiko neliks :D
Nė velnio :D važiuosiu kol važiuos ir nesuksiu galvos. Pati silkė irgi dar nėra taip pavedusi, kad važiuot visai negalėčiau. Net kai sankabos cilindriukas išėjo šaibom, per visą Lietuvą parvažiavau be jos. Tik nervai nelaiko važiuot su netvarkinga mašina. Toks jau žmogus esu. Todėl ir visas laisvas laikas garaže :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19593: 2016 Liepos 04, 21:23:39 »
nu aš irgi taip galvojau kažkada, bet nesigavo nieko naudingo :D prie silkės rankas daugiausiai prikišdavau, kai visas kitas mašinas išsiparduodavau :D o silkė tuo ir gera mašina, kad net ir su defektais gali važinėt (y) :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19594: 2016 Liepos 04, 22:16:45 »
o silkė tuo ir gera mašina, kad net ir su defektais gali važinėt (y) :D
kad gali, tai faktas. Ypač jei yra dujos, nes pagelbėja kai atsiranda problemų su įpurškimu. Tik, kad labiau norisi pasimėgaut tuo važinėjimu silke, o ne keiktis prie kiekvienos sankryžos, kai variklis nori užgest, ko pasėkmė - beveik nelieka stabdžių, nes stabdžių bomba gatava, ko pasėkmė - vairas vos pasukamas, nes dar ir vairo stiprintuvas dvesia :D užsiknisau jau su tais gedimais. Bet kai jau važiuoja, tai vienas malonumas :D
pusantrų metų važinėjau rankų neprikišdamas, o dabar liko 2 sav. iki TA ir pasipylė bėdos
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 04, 22:19:31 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19595: 2016 Liepos 05, 19:25:54 »
ta silke jau pati prasosi visokiais budais po presais, o tu jai dasibaigt neleidi :-]

jei netvirtini prie metalo, rūdyt neturėtų. Prieky tai posparnis yra. O va gale tik metalas. Gręžt skyles tik koks idiotas galėtų
deja, bet ne tvirtinimo vietose rudyja, o ten kur sniegas-druskos-purvas uzsilaiko, tu sudarai puikias salygas joms uzdedamas tuos purvasargius ;)  mano silkej dar kol tevas vazinejo su tais purvasargiais sparnu apacios sukirmijo, man vazinejant juos nuemus ir aptvarkius, jau vistiek is vidaus supuvo ;)
Nuolat dega tepalo slėgio lemputė. Tepalo lygis norma, niekur nesitaško. Buvo bėdų su skydeliu, uzvedus apsuku rodyklė paspyruokliuodavo nors apsukos kartu nekilo ir variklis gesdavo. tai perlitavau skydelio kontaktus ir susitvarkė. Užtat po tų gesimų dabar dega ta lemputė. Perėjau su lituokliu viską dar kartą, bet nepadėjo. Bijau važiuot kur toliau važiuot kol ji dega. Kaip žinot, kad ne variklyje bėdos?
Ir dar įsijungus aušinimo ventiliatoriui krenta laisvos apsukos stiprokai. Čia normalu? Ir užvedus šaltą variklį niekada nėra pakeltų apsukų variklio pašildymui. Čia gal susiję?
ijungi degima ir neuzgesta? daviklius tikrinai? gal tik laidas nusimoves arba apsioksidaves? jei visgi su laidais ant davikliu viskas tvarkoj, tai imi kontrolke ir tikrini, ten tie davikliai paprasciausiai jungiklio tipo, arba sujungia grandine arba ne ;)


Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19596: 2016 Liepos 05, 19:39:23 »
Nuėmiau klemas nakčiai ir kitą rytą nebedegė tepalo lemputė. Velniai žino kas ten buvo.
Sparnų kampai palei slenkstį man ir be purvasaugių jau apkirmyję. Kaip ir slenksčiai. Galvojau apsitvarkyt. O gal susirast sveikus jei spalva atitiktų arba dėt naujus ir nudažyt. Žodžiu aptvarkyt, kad dar kažkiek pavažinėt su ja galėčiau.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19597: 2016 Liepos 06, 08:29:38 »
Nė velnio :D važiuosiu kol važiuos ir nesuksiu galvos. Pati silkė irgi dar nėra taip pavedusi, kad važiuot visai negalėčiau. Net kai sankabos cilindriukas išėjo šaibom, per visą Lietuvą parvažiavau be jos. Tik nervai nelaiko važiuot su netvarkinga mašina. Toks jau žmogus esu. Todėl ir visas laisvas laikas garaže :D
betkuri mašina važiuoja be sankabos, jei moki.
beje pats pastaruoju metu sankabą tik iš vietos pajudėt naudoju.

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19598: 2016 Liepos 06, 10:08:28 »
betkuri mašina važiuoja be sankabos, jei moki.
beje pats pastaruoju metu sankabą tik iš vietos pajudėt naudoju.
:D sankaba pakeist pigiau nei 1na sinchronizatorių. Nieko mandro tik pjauni deže nes kai suesi sinchronizatorius tai net su sankaba droši dantračius.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19599: 2016 Liepos 06, 18:48:09 »
Gal pas jį krumplinė dėžė  :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1060537 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18039 Atsakymai
1382123 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 28, 14:56:07
sukūrė DNGX
13663 Atsakymai
1234820 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330