Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1811905 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19475: 2016 Birželio 11, 11:18:23 »
galioja ir matuoja tik dujom.
tačiau jeigu dujų išmetimas virš normų, niekas netikrins kurį kurą įjungęs, galima ir benzinu matuot kad atitiktų normas.
Rimtai čia? O jei patikrins :D Nes pastoviai paklausia ant kokio kuro dirba kai matuoja. Blin būtų paprasčiau su benzu išmetimą praeit. Nereikėtų užliesint mišinį tiek, kad savo eiga iš TA garažo vos išvažiuočiau :D Pas mane grybauja ar tai temperatūros daviklis, ar tai laisvos eigos vožtuvas, gal ir lambda, bet net ir su visom tom problemom ant benzo išmetimas į normas tilpdavo
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 11, 11:20:01 sukūrė samotomas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842190 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027302 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820176 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330