Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1824347 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #19450: 2016 Birželio 07, 12:11:10 »
buvau silkėj sudėjęs gerus, slėgį laikančius purkštukus, prie to pačio naujas žvakes ir laidus pigesnius. Savaitę laiko kūrėsi gerai, t.y. biški pasuki ir užsikuria. Paskui pradėjo vėl kaip visada kurtis, t.y. ilgai sukt reikdavo. Prieš kelias dienas sugalvojau, kad reik sudėt atgal senus laidus. Ir pradėjo mašina kurtis kaip normali, ta prasme biški pasuki starterį ir užsikuria :think: negi laidai įtaką tam turėjo? ar čia kažką sujudinau naudingo, keisdamas tuos laidus? :D

nu o dabar prie bėdos :D važiuojant, nuo ~3k apsukų, pradeda purtytis lengvai. Kaip kad koks cilindras ar du pradėtų nedirbt. Paskui prašoka tą vietą ir toliau gerai kyla. Bet čia vyksta jei staigiau gazuoji. Jei iš lėto, viskas ok. Vietoj stovint irgi gazuok kiek nori. Pastebėjau, kad šaltai mašina rečiau tas vyksta, bet va kai stipriai užkaista arba dar ir lauke jei stipriai karšta, tada dar ir anksčiau nei 3k pradeda purtytis. Žvakės naujos, su abiem laidų komplektais tas pats. Ką dar žiūrėt? Tikrai ne wastegate problema. Variklis mc1

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1854122 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1829057 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330