Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821418 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #18800: 2015 Lapkričio 15, 12:31:12 »
kam nors buvo ant 2.2T 10v motoro sugedęs detonacinis? Kokie simptomai? pradėjo barškėt motore kažkas :-/ prie tam tikrų apsukų, sucaksi kažkas. Garsas kaip kompensatoriaus. Bet kad atleidi gazą arba daugiau duodi ir nutyla. Jei lėtai gazą spaudi, irgi jokio garso. Subarška viršuj kažkur. Buvau išėmęs visus kompensatorius, prisukau velenėlį, bet visiškai jokio laisvumo. Tai jis kaip ir negalėtų barškėt. O dabar kaiptik meta detonacinio klaidą, tai sakau gal jis su degimu ką pridirbęs ir dėl to subarška. Kas dar galėtų barškėt? Kompensatorius vienas strigdavo. Bet tai jis manau pastoviai barškėtų, o ne tik ties tam tikrom apsukom. Ar klystu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1848231 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032579 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827534 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330