Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1823080 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #18525: 2015 Rugsėjo 13, 20:16:47 »

ar tikrai? pas mane ant dėžės, nuo įleistarankės, buvo kažkoks toks panašus užsuktas į tą vietą, kur trosas sukasi. Kadangi pas mane senoji, nusukau tą daviklį, užsukau trosą ir viskas. Toks pat daviklis, tik trumpesniu tuo galu, bulkoj pas draugą buvo.
http://g03.a.alicdn.com/kf/HTB11ey.HVXXXXX4XVXXq6xXFXXXO.jpg


O dėl saliono keitimo, nemanau kad verta tiek knistis ten. Man mano saliono per akis. Tik reiktų išvalyt kadanors :D  ir tuos dačikus prisiruošt pritvirtint kažkaip, nes taip ir neprisiruošiu jau kokie 4 metai... :D

na šitas daiktas yra kaip perėjimas iš mechaninio troso į elektrinį signalą. jis naudojamas retai, kiek žinau tik tose auto kur speedo mechaninis, bet yra ir autopilotas, t.y. reikia abiejų signalų, bet vėlgi, jis atrodo kiek kitaip, nes iš jo dar trosas eina.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1851587 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032690 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828470 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330