Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1824078 kartus)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #18100: 2015 Gegužės 12, 20:06:22 »
hm.. vis viena dabar mastau, kad jei masina nauja tai tikrai bus 0.35. Bet idomu kiek ankstinti reikia kas kiekviena 100k kai audele nubega. Emer parduodamas motora sake, kad rida buvo 300k su biskuciu. Manau, kad nemelavo, nes berods jo tevas silke is DE parsivare. Tai galbut logiska dviem laipsniais uzankstinti, kad atsizvelgiant i nusidevejima viskas butu (y) tai speju, kad kokie 0.57 butu pats tas. Nes kai ratas dare man 0.6 tai kuresi labai puikiai viskas.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1853597 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032776 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828948 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330