Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1823307 kartus)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #18075: 2015 Gegužės 06, 16:27:40 »
klausiau sio zmogaus, kuris dare fotke sita. Jis sake kad stiklines lempos. Pats buvo net nustebes. Na, as ju neciupinejau, todel negaliu sakyt ar baisios ar ne. Fotkeje atrodo visai nieko.
Tada kitas klausimas, gal yra parduodamu pas mus kokiu normalesniu a100 lempu. Tos ala tuning man visai neko atrodo, bet nejau jos visos kinietiskas slamstas? Gal yra kokiu alternatyvu?
Aisku noreciau visiskai tvarkingu originaliu, bet tokiu nerandu. Pagruivusios visos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1852091 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032711 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828594 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330