Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821255 kartus)

Neprisijungęs kubikas

  • Įrašai: 1813
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #17875: 2015 Kovo 25, 22:53:20 »
As tai jei ieskociau silkes, tai net nedvejodamas susirasciau kazka de ir nepatingeciau pats nuvaziuot parsivaryt, sunku su tom lietuviskom vien del to, kad normaliam servise jas per brangu remontuot, o kokiam garaziuke taip sutvarko kad   kartais pamacius taip ir norisi nagus nukapot uz ne pataisyma, o uz dar labiau sugadinima, tas pats pas tave 200 buvo su elktra pridirbta, kai reikejo trojanus isgaudyt, dabartinej ir vel kliurku visokiu pilna, aisku vokieciuose irgi visokiu atbularankiu yra, bet kazkaip isradejai ten ne tokie pas mus :) o seip vytautai susitvarkysi kad tepalai nebegtu, uzbaigsi su kebulu iki galo ir bus viskas ok

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1847910 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032570 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330