Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821879 kartus)

Neprisijungęs Nemesiz

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #17625: 2015 Vasario 18, 15:40:12 »
Visai posūkių neturi ar tik stikliukų trūksta?
Kadaise brolis iš plastmasinio stiklo kaitindamas pasidarė, visai pofik gavosi, plius ne oranžiniai, o tiuninginiai balti išėjo ff

Stikliuku truksta. Kuomet buvo dar oranzini tai teko is 100-tines imti ir su E raide pjauti ir gamintis. Tai dabar vel tokio situacijoje esu ir galvoju kaip geriau pasidaryti. Kituose 200-ese ejo buferiai tik su posukiais priekyje, be priesrukiniu. Ju uztektu ar reiketu lemputes ir prie dureliu sparne montuoti kad TA praeiti ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1849126 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032615 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330