Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822367 kartus)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #17575: 2015 Vasario 09, 21:18:40 »
atsidaryk rele ir isitikink kad ji veikia, nuemes virsu galesi tiesiai su pirstu suspaust kontakta ir matysi ar siurblys pasileidzia, pagal aprasyma kazkur nera kontakto, o kur cia jau sunkiau nustatyt, nerandu dabar schemos bet lyg ties saugiklio lizdu sujungimas, tada rele, saugiklines apacioj fiske ir bako virsuj fiske, tiesa jungei bako virsuje per esancia jungti, kad sakei veikia? ar buvai pati siurbliuka issiemes?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850141 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032648 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828112 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330