Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1813067 kartus)

Neprisijungęs Aurimas435

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #17575: 2015 Vasario 09, 20:35:42 »
Na visus perejau kaip ir visi sveiki, Siurblio rele suveikia ijungiant degima. Dujos yra, mygtukas tvarkingas, prie jo nagu niekas niekada nekiso, o sudrekt jis irgi niekaip negalejo. Pajungus prie siurblio tiesiogiai pliusa, girdisi kaip veikia jis, o normaliai pajungus per sistema nieko. manau kazkur oksidavosi laidai, bet kurioj vietoj galetu but tai, nes prie siurblio viskas tvarkoj, prie saugiklines prie reliu buvo viena oksidavusi 80 parasyta ant jos, pravaliau kontaktus, bet su siurbliu nieko bendro ji manau neturi, nes jungiant degima nesuveikia ji, jungiant suveikia 213. Gal yra kur nors dar viena saugikline ne tik po kapotu ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842928 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027379 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820561 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330