Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821145 kartus)

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1692
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #17525: 2015 Sausio 16, 10:52:00 »
taigi audzius kazkada rase kad generatorius tinkamas uzdet net nuo audi a8 tik skivas irgi aisku reik pakeist jau jei ten neina atitaikyt standartiskai jei jau netinka tai dedi dar kokia saibe pries skiva ir viskas padaroma as tai nuo c4 isidejau mano 110A jei suges sitas tai vel da mazu galingesny isidesiu pas mane ir ten buvo visko pulsuodavo kiti generatoriai ilgai nelaikydavo bet as kai namie tu lauzu visokiu turiu tai nuimu nuo vieno tai nuo kito budavo laikini tipo :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1847657 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330