Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822491 kartus)

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1692
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #16350: 2014 Gegužės 19, 15:49:48 »
lekiau visad ant 100. Ziurejau pagal tiek kiek skydelyje rodo kuro likuti. Isipyliau 32l, tai liko mazdaug 5l dar iki tos ribos kiek dyzelio bake dar buvo nuo seniau. Cia aisku labai apytiksliai skaiciavimai. Nes ta plude irgi buna kad grybauja. Bet daugiau 5,5l tikrai nevalgo vaziuojant 100km/h.
Kazkaip traukos regis maza. Ar turba pavargus ar velnias zino kas. Iki 2k apsuku trukteli taip kaip mano buvus 85kw silke. Bet virs 2k nepajuntu turbinos. Labai nedroziu ant 1-2 begio. Nuo kiek apsuku pas TDI turi pasujust ta trauka is turbos?
aisku jei gerai veikia tai galima nusprest as dabar isipyliau pilna baka ir ziuriu kiek nuvaziuosiu bet skydelis tai konkreciai grybauja plude tai gera skydely kita buvau idejes tai geriau rode. na jo pas mane turbina pradeda veikt nepilnai 2000 apsuku siekiant na ir po to pucia

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032655 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828167 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330