Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1824467 kartus)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #16275: 2014 Gegužės 08, 11:59:13 »
Jau ant polno greicio td pucia prie tokios temp, o sistema tikrai tvarkinga, termostatas, visos prastmases ir t.t yra. Cia gal degimo kokios problemos kad taip kaista, net nezinau... Arba uzsinesus kalkem sistema. Jau vien kaip pagalvoji prie tokios temp kokia zala variklyje ir turboje, svila tepalai prie sieneliu jauciu, na gal nusisneku, bet tokia temp tikrai ne i gera... Tavo mintis su filtrais nebloga, taciau kaip ir minejei pompa nepajegs pro filtra skyscio varinet, ten juk tik sparnuote, ne kokia slegine , bile skystis vietoj nestovetu...
P.S ats. i Domo zinute

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1854293 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032813 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1829104 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330