Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1812813 kartus)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #16250: 2014 Gegužės 08, 11:32:26 »
jei turbo silkė, tai pasižiūrėk ar radiatorius nuo turbo, o ne paprastos. Nes dydžiai skiriasi. Bet ir pas mane tas ventiliatorius įsijungia dažnai, jei tik sustoju. Važiuojant viskas ok. Bet ir nesuku galvos visai. Jei vantiliatorius ataušina, tai nėra ko nervuotis :)
Vasara ir pas mane ta pati beda su ausinimu, cia visiem taip :) ausinimo sistema tvarkinga, bet malunelis pastoviai suka mieste :D man daugiau nerima kelia, jog masina kazkokia glusa pasidaro tokiom salygom, kazkaip sunkiau verciasi motoras ir atrodo nevalyt :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842815 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027340 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330