Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1812367 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #16250: 2014 Gegužės 01, 11:22:16 »
senokai jau maciau silke taxi vilniuje. vien tik passat b4 1,9 dyzeliai. Velu penktadienio ir sestadienio vakara ties vaiku pasauliu kai issikvieti taxa, tai dazniausiai pasako - atvaziuos pilkas passatas. Nueinu, o ten vien passatai ir beveik visi pilki. Ir visi kaip traktoriukai gaudzia savo dyzeliniais motorais virpindami ora ff
Man iš viso tas lietuviškas sidabrinio 1.9TDI passato reiškinys, nesvarbu ar tai būtų B4 ar B5 yra baisus :F Būtinai nepamirštam tamsintų langų ir kokių pigių "DRAG" ratlankių (z)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842545 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027318 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820296 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330