Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1812833 kartus)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #16200: 2014 Balandžio 24, 22:58:45 »
Na ten man rodos tau perpila, nes jaučiasi kuro smarvė.

kai variklis neisiles tai jo, smirda benzu. Bet kai isyla tai lyg ir ok viskas. CO tai technikinej 2.8 parode. Nors kiek ziurejau i senesne tech apziuros suvestines tai buvo 1.6. O ziema pries nuvezant kubikui i martona, technikineje CO parode pas mane 5.8.
Jau pradeda uzknist tas pasitaikantis variklio netolygus dirbimas. Gal rimtai purkstukai grybauja :think: pats nepatikrinsiu. Reik pas kazka nuvezt..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842819 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027340 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330