Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822680 kartus)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #13400: 2012 Lapkričio 07, 13:25:43 »
kiauras bakas pas tave tada :-] Siaip net dyzeliui vakumas atsiranda, bet issipletimas saltoku metu sunkiai paaiskinama, gal nuo glusho uzkaista bakas? :think:
Na taip, nuo ismetimo kazkiek uzsyla manyciau, bet tas dzin, idomu pati sistema, ka sudaro ta trecia slangute ateinanti i baka tas va man interesa sukelia :think: Gal tos besikaupiancios dujos turetu kazkur keliauti ar i isiurbimo kolika ar dar chrienznajiet kur :xpln: Nes kai siurbli keiciau pastebejau jog atjungus ta slangute pradeda benzo dujos snypsti :) tai matomai ta sistema kazkas valdo ta slangute kogero nenueina i niekur
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 07, 13:27:46 sukūrė Tribute »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850781 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032662 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828289 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330