Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821914 kartus)

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Ats: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #12850: 2012 Rugpjūčio 02, 11:35:03 »
Nesupratau truputi klausimo, tepalo slegis kaip ir geras. Benzas tai ne, detonavimo pozymiai truputi kitokie. Tiesiog laiko paveikti pakelikliai, kuriuos reiketu pasikeisti :) Tiesiog itariu, kad knock sensorius reguoja i ta klaksejima ir nubarskina taip sakant degimo kampa ar kazka panasaus :think:
Tai koks tas geras spaudimas 0.5, 2 ar 4 bar? Nes realiai tai kompensatoriai jei purvini tai gali klakset, bet visa laika, o ne uzeina paklaksi uzeina nepaklaksi, cia del to paklaksi nepaklaksi tik benza kaltint reiketu arba gal tepala per daug mandru naudoji.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1849198 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032618 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827847 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330