Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1812780 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #12650: 2012 Vasario 15, 22:48:29 »
15. Po kapotu yra kažkoks aparatas, tipo sakė čia dėl EURO2 testo ekologijos. Ką jis duoda? Nežinau ar jo reikia man.
čia tipo kažkas tokio ?  :V
http://img715.imageshack.us/img715/9154/eurog.jpg
Jo Gedi šitoks pas mane buvo, mano diagnostikas kai jį pamatė plaukai pasišiaušė, niekas ten su kompu neinterferina, bent pas mane, ima lambdos signalą ir pagal jį bet tokį snarglinį filtriuką dadeda oro į kolektorių per kokį tai vožtuvą. Aišku viskas suskilinėję ir kiaura - dėl to pulsavo motoras, sako nesąmonė motronikas daro vieną, o šitas kitą ir pjaunasi  (!?) metėm lauk iškart
Šiaip turiu euro 4 lipduką pagal motoro duomenis, nereik šito aparato
aišku. na pas mane variklis dirba labai stabiliai, lygiai, be jokių pulsacijų....,,, kol kas :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1842799 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18040 Atsakymai
2027340 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:11:58
sukūrė youoverpaid
13663 Atsakymai
1820440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330