Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1821871 kartus)

Neprisijungęs Lencas

  • Įrašai: 109
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #12625: 2012 Vasario 14, 18:38:59 »
Laba vakaras visiems. Zdziu kaip diena taip naujiena :D Tai vat neperseniausiai isidejau i savo silkaite dujas, siandien kai namo gryzinejau pajutau kazkaip kad duju jau mazoka, tai nat benzo perjungiau viskas lyg ir norm buvo, bet tik apsukos nukrito maziau 1K ir uzgeso ir paskui nelabai norejo kurtis. Tai dar ant duju uzkuriau paskui ant benzo perjungiau tai seip ne tai gryzau. Beje kai ijungi degima kuro siurblys kai isijungia tai taip ir neissijungia. Nes kiek esu girdejas tai jis isijungia trumpam kad sudaryt kuro slegi ir paskui nebuna tokiu garsu, jei neklystu. Nu bet zodziu klausimas toks kas gali but kad ant laisu ant benzo nedyrba (ant duju viskas ok) ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1849119 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032613 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1827816 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330