Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1822503 kartus)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #12025: 2011 Spalio 14, 19:35:28 »
Kokiu principu pas jus audistai skydelyje rodo temperatura? As isidejau temp displeju, bet jis man kazkaip keistai veikia, pasukus degima viskas atrodo liux, uzkuri masina taip pat normaliai rodo, bet tik ijungus sviesas praeina pora gal sekundziu nustoja rodyt temperatura ir pasilieka zibeti tik 3 bruksneliai, uzgesinus sviesas temperatura vel isiziebia. Ar taip ir turi but? Kai turejau b4 buvo pas mane tas temp. displejus tai visada normaliai rodydavo temperatura, nesvarbu sviesos ijungtos ar ne...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1850440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032655 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1828171 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330