Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1059914 kartus)

sausainis

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1000: 2008 Lapkričio 18, 20:50:15 »
pas mane prie 2000rpm yra ~4 bar kai tepalo temp ~80 C ir tepalai 10W60.

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1001: 2008 Lapkričio 18, 21:03:33 »
Autodatoj raso kad turetu buti ~2 bar, Audi centre sake panasiai - 2 bar, +-0,2 bar ?!? Pas mane beveik 6, tai todel ir cypia tepalo lempute :A Kazkodel nemanau kad tenai dirba nieko nesuprantantys apie auto zmones, kurie tokio variklio akyse nemate, asmeniskai neturiu priezasciu jais netiketi

P. S. gal kas zino kur galima surasti ka nors apie ta reukcini voztuva ??
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 18, 21:08:44 sukūrė drunkenmaster »

sausainis

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1002: 2008 Lapkričio 18, 23:12:41 »
<...> A Kazkodel nemanau kad tenai dirba nieko nesuprantantys apie auto zmones, kurie tokio variklio akyse nemate, asmeniskai neturiu priezasciu jais netiketi


tau pasiseke... as kai ieskojau zvakiu savajai  tai sakau nuvaziaves " Reik man zvakiu audi simts S4". Nu ir atnesa kazkokias uz 15 lt vnt... nu sakau vyrai cia kas daba... ir poto galu gale issiaiskinom, kad vistik ejo tokios audi simts s4  :-] nu gal man toks pasitaike tik zmogas.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1003: 2008 Lapkričio 18, 23:26:39 »
<...> A Kazkodel nemanau kad tenai dirba nieko nesuprantantys apie auto zmones, kurie tokio variklio akyse nemate, asmeniskai neturiu priezasciu jais netiketi


tau pasiseke... as kai ieskojau zvakiu savajai  tai sakau nuvaziaves " Reik man zvakiu audi simts S4". Nu ir atnesa kazkokias uz 15 lt vnt... nu sakau vyrai cia kas daba... ir poto galu gale issiaiskinom, kad vistik ejo tokios audi simts s4  :-] nu gal man toks pasitaike tik zmogas.
nesventieji puodus lipdo kaip sakoma, ir geruose servisuose dirba nekokiu meistru, nes ten patekt galima tik esant lb geram specui arba per pazistamus :)

Neprisijungęs Vdm

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1004: 2008 Lapkričio 18, 23:29:55 »
Sveiki,

na pasitaikė proga peržiūrėti audi 100 s4 `92 metų. Pilnas dujų įpurškimas. Prižiūrėta. žmogus sako, kad mieste valgo ~13ltr. Ar galima tuo tikėt? Kiek patys tokia važinėjantys sudeginat benzo? Nes pvz visokiuose saituose tai rašo mieste kad 14.7ltr šimtui km.

Beje, kitas klausimas... jose visiškai viskas kitaip nei tų metų paprastose a100 ? Pakaba, kėbulo dalys ? Ačiū už PROTINGUS atsakymus.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1005: 2008 Lapkričio 18, 23:37:40 »
Sveiki,

na pasitaikė proga peržiūrėti audi 100 s4 `92 metų. Pilnas dujų įpurškimas. Prižiūrėta. žmogus sako, kad mieste valgo ~13ltr. Ar galima tuo tikėt? Kiek patys tokia važinėjantys sudeginat benzo? Nes pvz visokiuose saituose tai rašo mieste kad 14.7ltr šimtui km.

Beje, kitas klausimas... jose visiškai viskas kitaip nei tų metų paprastose a100 ? Pakaba, kėbulo dalys ? Ačiū už PROTINGUS atsakymus.
realiai tai turetu daugiau imt, ziurint koks miestas dar, jei per tuscia miesta tai gal ir tilptu i tiek, dalys dauguma tinka nuo a100, bet yra specifiniu kurios netinka,pvz ufo stabdziu diskai, variklio dalys

Neprisijungęs Vdm

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1006: 2008 Lapkričio 18, 23:51:58 »
Miestas - Vilnius.
O tų specifinių dalių kainos labai stipriau kanda?

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1007: 2008 Lapkričio 18, 23:57:29 »
nu vilniuj tai tiek negali but, nebnt nakti :D nu skaudziausiai tai ufo atsiliepia per pinigine (z), bet siaip tai normaliai, neskaitant variklio daliu

sausainis

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1008: 2008 Lapkričio 19, 00:03:21 »
nu pas mane nemniaus daro realiai 16-18 ltr mieste normaliai vazinejant nors kazkodel vidutines sanaudos daba rodo 13,7   (!?) .... nu bet cia automatas  :E o mechanke manau kokia du litru maziau jams..

Neprisijungęs RR

  • Įrašai: 342
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1009: 2008 Lapkričio 19, 00:06:15 »
na atsimenu vasara buvo man panevezy rydavo iki 15 kazkur, nuvaziavus i vilniu porai dienu 17, per visokus kamscius

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1010: 2008 Lapkričio 19, 06:24:00 »

tau pasiseke... as kai ieskojau zvakiu savajai  tai sakau nuvaziaves " Reik man zvakiu audi simts S4". Nu ir atnesa kazkokias uz 15 lt vnt... nu sakau vyrai cia kas daba... ir poto galu gale issiaiskinom, kad vistik ejo tokios audi simts s4  :-] nu gal man toks pasitaike tik zmogas.
Man toks pat bajeris pasitaike Kaune, Zerutyje, cia pries pora puslapiu yra aprasyta :V Tik as jiems dar neirodziau kad yra tokia S4 :D
Siaip tai nei vieno gamintojo (Castrol, BP, Liqui Moly ir t. t.) neradau, kad sian varikliui reikia tokiu tepalu (z)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1011: 2008 Lapkričio 19, 07:12:06 »
Autodatoj raso kad turetu buti ~2 bar, Audi centre sake panasiai - 2 bar, +-0,2 bar ?!? Pas mane beveik 6, tai todel ir cypia tepalo lempute :A
kiek aš žinau tai tepalo signalizacija būna kai slėgis per mažas

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1012: 2008 Lapkričio 19, 07:14:36 »
Ačiū už PROTINGUS atsakymus.
bent bandei skaityti šitą temą ?? o paskui ir kitas panašias, esančias šiame forume ?? nenoriu tikėti, kad skaitei, jei užduodi tokius klausimus.
P.S. tikiuosi atsakymas pakankamai PROTINGAS.

Neprisijungęs Vdm

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1013: 2008 Lapkričio 19, 07:40:09 »
Ačiū už PROTINGUS atsakymus.
bent bandei skaityti šitą temą ?? o paskui ir kitas panašias, esančias šiame forume ?? nenoriu tikėti, kad skaitei, jei užduodi tokius klausimus.
P.S. tikiuosi atsakymas pakankamai PROTINGAS.

na šiaip tai čia net neįžvelgiu atsakymo ;)


Dėkui vyriokai už atsakymus, taip ir turėjau nuojautą kad mažiau 15ltr/100km nebus :) Kuo toliau skaitau tuo mažiau linkstu prie jos.. o dar pasiieškojau apie tuos UFO, tai ūūūūūÛÛÛÛ.... S yra S :)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1014: 2008 Lapkričio 19, 13:24:39 »
Autodatoj raso kad turetu buti ~2 bar, Audi centre sake panasiai - 2 bar, +-0,2 bar ?!? Pas mane beveik 6, tai todel ir cypia tepalo lempute :A
kiek aš žinau tai tepalo signalizacija būna kai slėgis per mažas
Pas mane tikrai ne per mazas :D Ten yra du tepalo davikliai, vienas rodo slegi iki 2 bar, o visa kita rodo didesnis daviklis, delto ir cypia nes mazesniam toks slegis perr didelis

Klaustas

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1015: 2008 Lapkričio 19, 16:46:41 »
Autodatoj raso kad turetu buti ~2 bar, Audi centre sake panasiai - 2 bar, +-0,2 bar ?!? Pas mane beveik 6, tai todel ir cypia tepalo lempute :A Kazkodel nemanau kad tenai dirba nieko nesuprantantys apie auto zmones, kurie tokio variklio akyse nemate, asmeniskai neturiu priezasciu jais netiketi

P. S. gal kas zino kur galima surasti ka nors apie ta reukcini voztuva ??

  :-] :[ :-] :[ :-] :[ :-] Jo, martone dirba tik rimti zmones  :D :[ :D :[ Taip pat ir audicentre  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 19, 16:50:40 sukūrė Klaustas »

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1016: 2008 Lapkričio 19, 17:56:09 »

  :-] :[ :-] :[ :-] :[ :-] Jo, martone dirba tik rimti zmones  :D :[ :D :[ Taip pat ir audicentre  :D
Ir kas gi cia juokingo ?? Man tai labai idomu buna ivairius forumus skaityt, kai vietoj normalaus atsakymo prideda daaaaug  :-] :-] :-]  ir tipo suprask kad esi lochas ir neverta net atsakinet (!?)
 ;)

P. S. Neseniai grizau is Audicentro, tai si istorija galima sakyti pasuko visai kita linkme, taigi kol kas i varikli nelisiu ir tepalu nekeisiu, ieskosiu problemos kitoje vietoje, tik jau nemanau kad verta toliau pasakot (aa)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 19, 18:04:49 sukūrė drunkenmaster »

Neprisijungęs M4k1ntosh

  • Įrašai: 147
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1017: 2008 Lapkričio 19, 19:01:01 »
Isiterpsiu del tepalu, nepykit :) Gerai ziemai pilt tepalus 10W60? Ar pasirinkt kitokius, jei taip kokius? :V

Nieko nereklamuoju, pazekit cia normali kaina? http://shop.xtra.lt/oxid.php/cl/details/cnid/4224763dea26b28b4.59023802/anid/XRT002A00603/searchparam/-/searchcnid/-/searchvendor/-/listtype/list/sid/00b244626f09d280bf7f2c13f9819bba

Klaustas

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1018: 2008 Lapkričio 19, 19:27:01 »

  :-] :[ :-] :[ :-] :[ :-] Jo, martone dirba tik rimti zmones  :D :[ :D :[ Taip pat ir audicentre  :D
Ir kas gi cia juokingo ?? Man tai labai idomu buna ivairius forumus skaityt, kai vietoj normalaus atsakymo prideda daaaaug  :-] :-] :-]  ir tipo suprask kad esi lochas ir neverta net atsakinet (!?)
 ;)

P. S. Neseniai grizau is Audicentro, tai si istorija galima sakyti pasuko visai kita linkme, taigi kol kas i varikli nelisiu ir tepalu nekeisiu, ieskosiu problemos kitoje vietoje, tik jau nemanau kad verta toliau pasakot (aa)

 Na matai ir pats atsakai, nereik ne rasyt :D As maniau, kad jau visi supranta, kad visuos didziuosiuse servisuos dirba tik luzeriai, nesugebantys isitvirtint i geriau apmokamus servisus arba dirba studenciokai.. Nepamirsiu, kaip kazkada atvaziavau i Martona vakare po zenonu susidejimo, kad atreguliuotu faras.. Kur buvus, kur nebuvus prilekia biciukas ir is galo pamates S zenkliuka sako, beeidamas link atidaryto kapoto -O, eSas.. bet priejes prie mataro, - fe, cia ne eSas  (z) Sakau, -O kaip eSas turi atrodyt? Anas, - eSai buna tik sesiakausiai, o cia pas tave kazkokia pieva... Ir dar tokis pasiputes visas, tipo, ko cia as isisiepiau pilna burna  :D

 Audicentro bajeriai susije su manim.. apie detaliu uzsakyma net nekalbu, kad kai atvaziuoju as jiems daugiau aiskinu, vedziodamas po etka (ju monitoriu) pirstu :D Buvo kazkada senai pradejus trukciot bulka, itarinejau kazkur skyle, bet, galvoju, uzsuksiu diagnostikai.. Atejo dede rimtas su akiniais, pajunge vag'a ir ismete, kad overboost.. Sakau, -kaip ir itariau, kazkur skyle.. Dede, - nespank, cia yra su turba bedos ir nedapucia, as zinau geriau..  (z) :G ff 
 ..kiek audi parvaziuodavo pas normalius meistrus po visokiu tokiu centru, kurie pripasakodavo diagnozes visokiausias kosmosines, o is tikro budavo zymiai maziau ir visai ne ten..
 tingiu plestis, tureciau dar ka papasakot is tokiu 'profu' ismanymu, bet tiek to... visi sitie didieji centrai ar dyleriai moka tik keisti detales, kai parodai pirstu ar isvis apipisineti zmones, kad kuo daugiau nulupt  $.. juk tai verslas, nesvarbu, kad nelabai cestnas :D

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1019: 2008 Lapkričio 19, 19:54:14 »
Na as asmeniskai niekada nesiimciau teigti kad pvz., Audicentre, Martone ar kur kitur dirba vien luzeriai jeigu viena karta akivaizdziai sh*da sumale :V  Visu pirma, niekur nerasiau kad "Man Martone pasake, kad uzstriges tas voztuvas ir as sventai tikiu jais", paprasciausiai vaziavau ten nes draugas dirba su detalem ir suorganizavo man slegi pamatuot kad nereiktu per visa miesta ieskot kur ta padaryt. Tada jis su Audicentru kalbejo telefonu todel nezinau ka jam pasake bet kai siandien buva nuejes pas juos tai paaiskino kad mano motorui prie 2000 rpm 2 bar yra MINIMALUS slegis, o normalus turi buti tarp 4 ir 6. Martone Autodatoj surado tuos 2 bar ir pagalvojo kad toks yra max slegis todel ir pradejo apie voztuva kalbet :V  Todel kol kas tikrai neteigsiu kad butent Martone ar Audicentre tik luzeriai dirba ;)

Klaustas

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1020: 2008 Lapkričio 19, 20:06:44 »
 tu esi tu, as esu as ;) O kai daugiau nei 10m svaigsi/dirbsi/gyvensi is to (tikros Audi), gales ir tavo nuomone buti svari  (v)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1021: 2008 Lapkričio 19, 20:30:36 »
Nezinau ar istrauksiu 10 metu :V siaip tai mane labiau kita vokieciu auto marke traukia :H
 ;) :D

Neprisijungęs Donatas

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1022: 2008 Lapkričio 19, 21:52:47 »
kaip speju bmw :D:D:D ne ?

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1023: 2008 Lapkričio 19, 21:54:52 »
kodel...? gal koks opel?  :D  :D  :D  :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1024: 2008 Lapkričio 19, 22:23:00 »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
662615 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63096 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz