Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1850371 kartus)

Klaustas

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1000: 2008 Lapkričio 19, 16:46:41 »
Autodatoj raso kad turetu buti ~2 bar, Audi centre sake panasiai - 2 bar, +-0,2 bar ?!? Pas mane beveik 6, tai todel ir cypia tepalo lempute :A Kazkodel nemanau kad tenai dirba nieko nesuprantantys apie auto zmones, kurie tokio variklio akyse nemate, asmeniskai neturiu priezasciu jais netiketi

P. S. gal kas zino kur galima surasti ka nors apie ta reukcini voztuva ??

  :-] :[ :-] :[ :-] :[ :-] Jo, martone dirba tik rimti zmones  :D :[ :D :[ Taip pat ir audicentre  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 19, 16:50:40 sukūrė Klaustas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020665 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz