Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1849516 kartus)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1000: 2008 Lapkričio 19, 17:56:09 »

  :-] :[ :-] :[ :-] :[ :-] Jo, martone dirba tik rimti zmones  :D :[ :D :[ Taip pat ir audicentre  :D
Ir kas gi cia juokingo ?? Man tai labai idomu buna ivairius forumus skaityt, kai vietoj normalaus atsakymo prideda daaaaug  :-] :-] :-]  ir tipo suprask kad esi lochas ir neverta net atsakinet (!?)
 ;)

P. S. Neseniai grizau is Audicentro, tai si istorija galima sakyti pasuko visai kita linkme, taigi kol kas i varikli nelisiu ir tepalu nekeisiu, ieskosiu problemos kitoje vietoje, tik jau nemanau kad verta toliau pasakot (aa)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Lapkričio 19, 18:04:49 sukūrė drunkenmaster »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz