Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2029003 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #750: 2007 Spalio 30, 23:11:34 »
tai va pasikeiciau pagaliau padangeles i ziemines,kad neuztikciau salnos kur ir neimuriciau i medi  (+)
Trumpas pastebejimas del sanaudo, net akys isprogo. Su r19 ratais ir 255 plocio gumom niekaip mieste is 21 litro ant kompo neislipdavau(realios sanaudos 23ltr duju kazkur budavo), O DABAR kaip ziauriai keista kompa nuresetinau idomumo delei,ir pravaziavau nemazai kilometru vien mieste, tai sanaudos vos 17ltr siekia, jus isivaizduojat 4ltr nukrito, vaziavimo stilius visiskai nesikeite, negi tiek daug ratlankiai gali duot  (!?) (!?) (!?) (!?)  :O :O :O :O :O :O

tai čia dėl to pardavinėji R19 ?? Oo) :D  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1017980 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86357 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12466 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz